swietokrzyskie.info

Czwartek, 28 stycznia 2021, Do końca roku 337 dni Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zatrzymanie pijanego kierowcy

Dodane: Marta Data: 2020-11-25 09:09:01 (czytane: 2504)  Wersja do druku

We wtorek, 24 listopada pińczowski policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. 33-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 Zobacz

Mundurowy z jednostki w Pińczowie jadąc wczoraj jedną z dróg w gminie Michałów, zauważył przed sobą niebezpiecznie jadącego kierującego oplem. Po chwili kierujący autem na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do przydrożnego rowu. Policjant natychmiast się zatrzymał, aby udzielić pomocy poszkodowanym. Okazało się jednak, że w oplu jest sam kierujący, który nie odniósł żadnych obrażeń. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu, dlatego też funkcjonariusz zabrał mu kluczyki od auta i wezwał na miejsce patrol policji. 33-letni mieszkaniec gminy Michałów w organizmie ma blisko 3 promile alkoholu. W takim stanie zdążył już przejechać kilkanaście kilometrów z domu w kierunku Pińczowa, gdzie miał umówione spotkanie.  

Zobacz

Policja po zatrzymaniu prawa jazdy skieruje sprawę do sądu, który może w tym przypadku orzec karę do 2 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoką grzywnę.

Źródło: KPP w Pińczowie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2021-01-31, godz:

  29. Finał WOŚP w Busku-Zdroju!

  Buski Sztab WOŚP jest już w pogotowiu!

  Buski Sztab WOŚP udostępnił link do licytacji na platformie ZOOM i gorąco zapraszamy do czynnego udziału w dniach 26 i 29 stycznia o godz. 16:30 oraz 31 stycznia o godz. 15:00 link ZOOM

  oraz link do licytacji internetowych na Allegro

  Imprezy, wydarzenia  Wróć do góry