swietokrzyskie.info

Piątek, 14 maja 2021, Do końca roku 231 dni Imieniny: Bonifacego, Julity, Macieja

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

W środku nocy na podwójnym gazie

Dodane: Marta Data: 2020-11-17 16:33:05 (czytane: 2773)  Wersja do druku

W poniedziałek, 16 listopada w nocy pińczowscy policjanci zatrzymali 36-latkę, która kierowała autem w stanie nietrzeźwości. W trakcie czynności okazało się również, że nie posiada ona uprawnień do kierowania. Za nieodpowiedzialne zachowanie grozi jej teraz do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Pińczowscy mundurowi wczorajszej nocy na drodze swojego patrolu zauważyli volkswagena,  którego kierujący poruszał się slalomem. Taki styl jazdy musieli zauważyć też inni użytkownicy drogi, gdyż w momencie gdy policjanci zatrzymywali samochód do kontroli, ktoś inny powiadomił dyżurnego jednostki o podejrzenie zachowującym się kierującym niemieckim autem. Wszystko było jasne zaraz po uchyleniu szyby w aucie. Funkcjonariusze od razu wyczuli z jego wnętrza zapach alkoholu. 36-letnia kierująca i jej pasażer byli pod wpływem alkoholu. Kobieta miał w swoim organizmie 2,2 promila alkoholu. W trakcie czynności okazało się również, że nie posiada ona uprawnień do kierowania. Co dziwne pozwolił na to jej pasażer, który jak się okazało jest mężem 36-latki.

Pijane małżeństwo swoją nocną wycieczkę będzie wspominać jako bardzo kosztowne przedsięwzięcie. On bowiem zostanie ukarany za dopuszczenie żony do kierowania bez wymaganych uprawnień i w stanie nietrzeźwości. Ona z kolei może stracić wolność nawet na dwa lata i ponieść wysokie konsekwencje finansowe.

Źródło: KPP Pińczów

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (5)
     

Ania (2020-11-19 22:41:34)

ludzie skąd w was tyle jadu, jestem z Buska, tu też są menele, ćpuni i idioci. W czym jesteście lepsi od mieszkańców Pińczowa, Jędrzejowa,czy Chmielnika nie rozumiem. Tutaj taki sam zapyziały grajdoł, jak większość mieścin w tym województwie

(2020-11-19 13:34:41)

Na Wełczu winna być granica i wszystko co z Pińczowa winni dmuchać, dobrze że mają w Bogucicach myjnię to się z gnoju opłukają przed wjazdem do Buska.

HALINA JANUSZOWA (2020-11-19 12:50:57)

Z jakiej racji ma odpowiadać małżonek? Jeżeli mamuśka używa siły psychicznej i fizycznej w stosunku do małżonka, to za co on ma odpowiadać? Jeżeli on tak lubi być bity przez małżonkę, to nie musi zgłaszać tego na policję. Nie ma najmniejszej podstawy prawnej, aby Pana-małżonka karać za cokolwiek. Mam nadzieję, że PANOWIE POLICJANCI I PROKURATOR ZOSTANĄ SUROWO UKARANI ZA NADUŻYCIE PRAWA W STOSUNKU DO PASAŻERA SAMOCHODU!!!!!!!!!!!!

(2020-11-18 14:50:59)

Jak pijaki to tylko z P.....wa.

(2020-11-17 18:26:53)

degeneraci z pinczowa

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry