swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 30 listopada 2020, Do końca roku 31 dni Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów – znajdź pomysł na krótki wyjazd

Dodane: Marta Data: 2020-10-23 09:51:31 (czytane: 1589)  Wersja do druku

Nie wiesz co robić w weekend? Chcesz odpocząć na świeżym powietrzu, ale niekoniecznie daleko od domu? Poznaj pierwsze materiały stworzone przez 16 finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów i zainspiruj się. Akcja odbywa się we współpracy z regionalnymi organizacjami turystycznymi.

Zobacz

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element rywalizacji. Pod koniec września Polska Organizacja Turystyczna wybrała 16 blogerów, z których każdy reprezentuje jeden region Polski. Ich zadaniem jest przygotować minimum dwa wpisy oraz jeden materiał wideo (film), a także sześć postów na Facebooka oraz sześć postów na Instagram, które dotyczyć będą kilkudniowego wypadu do przydzielonego województwa.

Zachęcam państwa do odwiedzenia strony mistrzostwablogerow.polska.travel i zapoznania się z pierwszymi materiałami. Jestem przekonana, że nie tylko znajdziecie tam gotowe pomysły na udany weekend, ale także inspiracje, które będą motywacją do spędzenia czasu na łonie natury. Turystyka aktywna to naprawdę bezpieczna forma wypoczynku. Dzięki niej możecie państwo wzmocnić układ odpornościowy i odpocząć od codzienności — powiedziała Anna Salamończyk-Mochel, p.o prezesa POT.

Zobacz

 

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów są nieodkryte, ale warte odwiedzenia zakątki Polski oraz inspiracje do wykorzystania bonu turystycznego. Wszystkie materiały znajdą Państwo na stronie internetowej mistrzostw. Podróżnicy mają do 5 listopada czas na wykonanie określonych w konkursie zadań. Od 10 do 24 listopada na stronie mistrzostwablogerow.polska.travel odbędzie się głosowanie, w którym każdy będzie mógł wskazać faworyta. Zwycięzców konkursu poznamy w grudniu. O tym kto wygra, zdecydują trzy czynniki: wyniki głosowania internautów, zasięgi wygenerowane przez blogerów oraz opinia kapituły.

Zobacz

 

Zwycięzca mistrzostw otrzyma łącznie 13,5 tys. zł netto, oraz możliwość dalszej współpracy przy projektach realizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Nagroda za zajęcie drugiego miejsca to 8,5 tys. zł netto, a bloger, który zajmie trzecie miejsce otrzyma łącznie 6,5 tys. zł netto.

16 województw, 23 blogerów, 3 miejsca na podium -  3. Mistrzostwa Blogerów! Na trasę wyjechali Ola Zagórska-Chabros i Marek Chabros z Balkanyrudej.pl, którzy reprezentują Świętokrzyskie!

To pierwszy materiał, który powstał w ramach 3. Mistrzostw Blogerów. Ola i Marek wybrali Green Velo, bo to jedna z największych atrakcji naszego regionu. Blogerzy chcieli sami przejechać cały świętokrzyski odcinek Green Velo, aby poczuć jego klimat. Jakie atrakcje po drodze widzieli? Gdzie spali? Jakie mają odczucia? Zobaczycie pod linkami:

Szlak Green Velo Mistrzostwa Blogerów - artykuł

Źródło: busko.travel

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

wacek (2020-10-24 11:25:24)

Ale ten szlak pomija najważniejsze, moim zdaniem miejsca - GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE (STĄD NAZWA WOJEWÓDZTWA) I KLESZTOR NA ŁYSICY I ŚWIĘTĄ KATARZYNĘ

HALINA (2020-10-24 11:08:51)

kobito, nie machaj tak rączusiami, bo wykolisz chłopu okol

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat


  Imprezy, wydarzenia  Wróć do góry