swietokrzyskie.info

Niedziela, 01 listopada 2020, Do końca roku 60 dni Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Narkotykowe zatrzymania w Jędrzejowie

Dodane: Marta Data: 2020-09-21 11:52:06 (czytane: 1420)  Wersja do druku

W zeszłym tygodniu stróże prawa z jędrzejowskiej komendy zatrzymali 2 osoby, przy których łącznie znaleziono prawie kilogram narkotyków. Ponadto jedna z nich prowadziła pojazd będąc w stanie nietrzeźwości.

 Zobacz

Pierwsze zatrzymanie miało miejsce w środowe popołudnie. Wtedy też dzielnicowi z Jędrzejowa zatrzymali do kontroli mężczyznę prowadzącego skuter, którego styl jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. Stróże prawa się nie pomylili. Podczas badania alkomatem okazało się, że mieszkaniec gminy Jędrzejów ma w organizmie przeszło 3 promile alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu przewożonego przez 29-latka plecaka, znaleziono i zabezpieczono 100 gramów zakazanych substancji, wstępnie zidentyfikowanych jako marihuana.

 Zobacz

Z kolei skrupulatna praca jędrzejowskich kryminalnych doprowadziła w czwartek do zatrzymania 30 latka za którym został wydany list gończy oraz Europejski Nakaz Aresztowania. Jak się okazało, nie był to koniec jego kłopotów. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli blisko 900 gramów środków odurzających, wstępnie zidentyfikowanych jako marihuana.

Teraz obaj mężczyźni będą mieli czas by przemyśleć swoje zachowanie, ponieważ zgodnie z decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: KPP w Jędrzejowie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-11-01, godz: 15:30

  Festiwal Filmowy Echa Katynia

  W 2020 r. przypada 80. rocznica zbrodni katyńskiej. W związku z tym Instytut Pamięci Narodowej zainaugurował Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Echa Katynia".


  Imprezy, wydarzenia  Wróć do góry