swietokrzyskie.info

Sobota, 19 czerwca 2021, Do końca roku 195 dni Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Kadra najlepszych polskich zapśniczek szlifowała formę

Dodane: Marta Data: 2020-09-04 09:23:36 (czytane: 4689)  Wersja do druku

W środę, 2 września zakończyło się organizowane przez Polski Związek Zapaśniczy dwutygodniowe zgrupowanie zapaśniczek w Centralnym Ośrodku Sportu Cetniewo we Władysławowie.

 Zobacz

W zgrupowaniu tym wzięła również udział jedna z naszych zapaśniczek, a mianowicie Weronika Kapinos, która na co dzień jest podopieczną trenera Tadeusza Szkwarka.

Zobacz

Udział w zgrupowaniu był dla naszej zapaśniczki formą przygotowania się do rozpoczynającego się właśnie sezonu startowego. Jak podkreśla trener Tadeusz Szkwarek, ten sezon będzie dla Weroniki szczególnie trudny, bo po raz pierwszy wystąpi ona już w starszej grupie wiekowej (junior w zapasach kobiet 18-20 lat) i będzie w tej grupie jedną z najmłodszych zawodniczek.

Zobacz

Zwłaszcza początek sezonu zapowiada się  dla Weroniki niezwykle emocjonująco, bo weźmie udział w najważniejszych w tej grupie wiekowej zawodach, a mianowicie Mistrzostwach Polski Juniorek w zapasach kobiet, które rozegrane zostaną w dniach 12-13 września 2020 w Siedlcach pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce Pana Andrzeja Sitnika.  Będzie to bardzo ważny start dla Weroniki, ponieważ od jego a wyników zależy, czy będzie ona mogła reprezentować nasz kraj na imprezach rangi międzynarodowej.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat
Wróć do góry