swietokrzyskie.info

Piątek, 07 sierpnia 2020, Do końca roku 146 dni Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Wiadomosci

Niebezpieczny finał firmowej imprezy

Dodane: Marta Data: 2020-07-14 09:16:47 (czytane: 2019)  Wersja do druku

Blisko promil alkoholu w organizmie miał kierowca, który w miniony piątek wieczorem we Włoszczowicach, stracił panowanie nad pojazdem i dachował na jezdni. Jemu na szczęście nic się nie stało, ale samochód został doszczętnie zniszczony.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym pińczowscy policjanci otrzymali niedługo przed godziną 20.00. Rzecz się działa na prostym odcinku drogi, przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych, w pobliżu Włoszczowic w gminie Kije. 36-letni kierujący toyotą nagle stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu, z którego siłą prędkości, dachując auto wyrzuciło z powrotem na jezdnię.

Zobacz

Dużym szczęściem było to, że nikt w tym czasie nie znalazł się na trasie jego przejazdu. Sprawca zdarzenia wyszedł z niego bez szwanku. Przybyli zaraz na miejsce policjanci ustalili, że 36-latek kierował autem będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna w swoim organizmie miał go blisko promil. Jak tłumaczył po skończonej pracy o godz. 18.00 razem ze współpracownikami spożywał alkohol, a następnie wsiadł „za kółko” aby dojechać do Kielc, gdzie mieszka.

 Zobacz

Szkoda tylko, że wcześniej nie zadbał o to jak bezpiecznie dotrzeć do domu. Swoją postawą totalnie zignorował podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, co skończyło się dla niego źle, choć na szczęście nie tragicznie. Jego bezsensowne zachowanie sprawiło, że stracił samochód i prawo jazdy, a grozi mu jeszcze kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Pińczowie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (2)
     

(2020-07-14 13:01:22)

Szpachli trochę wejdzie i będzie jak nowy.

(2020-07-14 11:13:13)

"siłą prędkości" ?

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-08-01, godz: 20:30

  Kino po Zachodzie Słońca

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na kino plenerowe. Seanse na świeżym powietrzu to nowa propozycja dla kinomanów.  Wróć do góry