swietokrzyskie.info

Środa, 12 sierpnia 2020, Do końca roku 141 dni Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Ruszyła rezerwacja biletów na 'Noce na Zamku w Chęcinach'

Dodane: Marta Data: 2020-07-02 13:51:31 (czytane: 2523)  Wersja do druku

Mocno wyczekiwana „Noc na Zamku w Chęcinach” odbędzie się już 10 lipca! Dla zwiedzających przygotowano mnóstwo nowości i dodatkowych atrakcji! Tegoroczne edycje zostały ożywione świeżym scenariuszem z jeszcze większym wachlarzem pozytywnych emocji!

W informacji prasowej organizatorzy informują: "Ze względu na sytuację epidemiologiczną w maju i w czerwcu niestety nie mogliśmy Państwa uraczyć wieczorną dawką niezapomnianych wrażeń. Ale nic straconego! Wracamy z podwojoną siłą! Zaplanowaliśmy 4 edycje  „Nocy na Zamku w Chęcinach!

Dwie w lipcu – 10 i 24 oraz dwie w sierpniu – 14 i 28! Wszystkie nabrały nowego wymiaru! Nadal nie będziecie się nudzić! Znowu nasycimy Was historią i pakietem niezapomnianych atrakcji! Oprócz tego przeniesiemy wszystkich w prawdziwą podróż w czasie!
Będą pokazy artyleryjskie, duch Białej Damy, pokazy tańców dawnych czy prezentacja strojów historycznych! Nowości będą mi.in. opowieści przy ognisku! Dodatkowo zaskoczymy Państwa niezapomnianymi  scenkami tematycznymi z dużą dawką humoru!

Noc na Zamku to unikatowa impreza w skali krajowej! Największą grupę uczestników wydarzenia stanowią rodziny z dziećmi. Aby zwiedzić warownie w tak niesamowitych okolicznościach turyści przyjeżdżają z całej Polski! Często się zdarza, że nawet 2 tygodnie przez planowaną imprezą bilety są już zarezerwowane! Dlatego zapraszamy do zamawiania terminów już dziś!"

 Zobacz


UWAGA! WAŻNE! Zmieniły się warunki rezerwacji!
Nie prowadzimy przedsprzedaży biletów! Zapraszamy do telefonicznej i mailowej rezerwacji! Ilość miejsc ograniczona!
Tel. 41 308 00 48, e-mail: biuro@zamek.checiny.pl
Szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępne na naszej stronie www.zamek.checiny.pl w zakładce NOCE NA ZAMKU.

Zapraszamy!

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-08-01, godz: 20:30

  Kino po Zachodzie Słońca

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na kino plenerowe. Seanse na świeżym powietrzu to nowa propozycja dla kinomanów.  Wróć do góry