swietokrzyskie.info

Środa, 12 sierpnia 2020, Do końca roku 141 dni Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Lato w „Niemczówce”!

Dodane: Marta Data: 2020-07-02 11:22:03 (czytane: 2345)  Wersja do druku

Kamienica „Niemczówka” w sezonie letnim oprócz oczywistych walorów historycznych oferuje turystom okazałą zbrojownię, makietę zamku z czasów jego świetności, reprezentacyjną Salę Łokietkową oraz nowość - unikatową na skalę kraju – Muzealną Izbę Pana Wołodyjowskiego.

Niebawem na dziedzińcu pojawi się galeria „Chęciny na dawnej fotografii”. Do wnętrz zabytku można dostać się codziennie od 9.00 do 18:00.

 Zobacz

Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów przygotowaliśmy wyjątkową propozycję zwiedzania kamienicy „Niemczówka”. Zaplanowaliśmy cykl spotkań o nazwie „Zwiedzanie po zmroku z Panem Wołodyjowskim”, które nawiązywać będzie zarówno do twórczości Henryka Sienkiewicza, historii samego miejsca jak i Chęcin. W prawie każdy piątek, sobotę i niedzielę odbywać się będą „Weekendy z Trylogią w tle”. Ponadto codziennie będzie można skorzystać z lekcji tematycznych i warsztatów edukacyjnych.

Czas spędzony w klimatycznym i urokliwym miejscu jakim jest nasza kamienica z pewnością na długo pozostanie w pamięci i zrodzi potrzebę ponownej wizyty. Obserwujcie stronę internetową www.niemczowka.pl oraz social media, gdzie na bieżąco publikujemy aktualności związane z „Niemczówką”.

Zapraszamy!

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-08-01, godz: 20:30

  Kino po Zachodzie Słońca

  Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na kino plenerowe. Seanse na świeżym powietrzu to nowa propozycja dla kinomanów.  Wróć do góry