swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 06 lipca 2020, Do końca roku 178 dni Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Wiadomosci

Minister Piotr Wawrzyk otworzył w Busku swoje biuro poselskie (video)

Dodane: Marta Data: 2020-06-01 18:00:28 (czytane: 2771)  Wersja do druku

W poniedziałek, 1 czerwca 2020r. miało miejsce oficjalne otwarcie Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Piotra Wawrzyka.

 Zobacz

W uroczystości wzięli udział miedzy innymi przedstawiciele władz samorządowych: Michał Maroński - wiceburmistrz miasta Busko-Zdrój, przedstawiciele regionalnych struktur partii Prawa i Sprawiedliwości: Jan Bartosik i Paweł Sarna a także przedstawiciele władz związkowych NSZZ "Solidarność"z przewodniczącym Waldemarem Bartoszem.

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Wiceminister spraw zagranicznych podkreśla, że biuro mieszczące się przy ul. Kilińskiego 16 w Busku- Zdroju ma służyć pomocą w kontaktach z wyborcami  - "nie zostaje się posłem dla swoich ambicji, ale dla ludzi..." - taką misję dla siebie obrał poseł Wawrzyk.

Uroczystego poświęcenia nowootwartego biura dokonał wikariusz z parafii NP NMP ksiądz Robert Waszczyk.

 Zobacz

Zobacz

/red/

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (22)
     

(2020-06-04 16:34:45)

No ale jakby strazak utożsamiał sie teraz z PO to by juz nie pracował

(2020-06-04 09:11:34)

doktorat w Pułtusku. u Anioła. habilitacja w stolycy. profesorem niedługo zostanie. jak syn Walendziaka.

(2020-06-04 09:04:11)

klecha bez kropidła. święcenie nieważne. starosty nie zaproszono na tak ważną uroczystość. prezes uzdrowiska przybył.

SLD (2020-06-03 21:22:36)

Pan strażak bez maseczki teraz może zarazić swoich kolegów i narazić resztę społeczności ...... dramat wielki szok szok.

do lidera buskiego PiSu (2020-06-03 15:28:16)

Kiedy wytłumczysz się ze swej działalności w buskim PKS-ie?

Gorynycz (2020-06-03 14:15:11)

Funkcjonariusz, angażując się bezpośrednio w politykę złamał prawo, czy jeszcze pełni służbę, czy już jest zawieszony?

PSL (2020-06-03 03:51:41)

Uuuuuuu A podobno straż apolityczna. Gdzie jest Pan komendant . Pracownicy uprawiają politykę kosztem służby. To jest bardzo niesmaczne........................... ludzie to obserwują

XYZ (2020-06-02 18:19:56)

Od kiedy to buskie centrum kultury to miejscowy folwark?? Na BIP żadnych ogłoszen o toczących się rekrutacjach na stanowisko dyrektora a Adaś pełeselowiec już ksrolinke wcisnął znowu na fotel dyrektora????

asad (2020-06-02 12:10:38)

zrobiłem sobie print screen bo przeciez pis zaraz usunie komentarze kraj mlekiem i miodem plynacy hahahhaha

Dominika (2020-06-02 10:14:58)

Do Eea. Niestety masz rację. Współwinnym poza propagandzie pisowskiej z tvpis jest koś.c ,ió.ł. Tak jak przyczynił sie do rozbioru Polski wieki temu, tak teraz czarni za srebrniki dają zielone światło na rozkradanie polskiej gospodarki pomiędzy ludzi spokrewnionych z organizacją przestępczą o której wspominamy. K. o śc o ł daje zielone światło do ataków słownych na mniejszości - imigrantów, osoby innego wyznania, orientacji. To oni powinni stać u boku braci mniejszych, a są wrogiem. Oczywiście nie można w obecnej Polsce pisać np. Kościół, czy PiS bo prokuratora działająca na zlecenie "piz" umorzy wszelkie przestępstwa tej organizacji, a wyrażenie swojej opinii jest atakiem na demokratycznie wybrany obóz totalitarny. Z Polski już nie śmieje się Europa Zachodnia, włącznie Al Jazeera, nawet na bliskim wschodzie, w dalekiej Azji są reportaże o upadku państwa polskiego. Jak w ciągu kilku lat zniszczyć porządek prawny w Polsce. Co ciekawe Ukraina, Mołdawia, jeszcze 5 lat temu Polskę stawiały do wzór do naśladowania, a teraz otwarcie mówią, nie chcemy popełnić tego samego błędu, gdy populiści dojdą do władzy, by zniszczyć media publiczne, niezależne sądownictwo, prokuraturę, rozkradanie majątku państwowym firm przez ludzi spokrewnionych z rządem, afery z rozkradaniem banków państwowych, nadużycia jak przy używaniu odrzutowców do prywatnych celów, stawianie zaprzyjaźnionych w armii - "Misiewiczki", zniszczenie stosunków z głównymi partnerami: Niemcami, Francją, Ukrainą, Czechami, Rosją, Izraelem, Litwą.

Eea (2020-06-02 09:08:52)

Przepraszam miało być pisowski minister a tak na marginesie to świętokrzyskie jest też bastionem pisu tutaj mało prawdopodobne aby ludzie przejrzeli na oczy a szkoda

Ewa (2020-06-02 09:02:09)

Kogo obchodzi Lisowski minister nie pomoże a może zaszkodzic

. (2020-06-02 06:04:44)

Dominika, brawo za komentarze. Dosadnie i prawdziwie. Brawo

Dominika (2020-06-02 00:26:53)

Trzeba mieć naprawdę nierówno pod kopułą głosując na ludzi, którzy głoszą hasła nienawiści, niszczą i rozkradają państwo Polskie. A wszystko to bo papka z tvpis tak podaje.

grzegorzu (2020-06-01 21:48:30)

A czemu to nie uwydatniono napisu pis , czyżby się bali że ludzie już wam nie ufają . Obyście mieli tyle wyborców co ta apteka klientów z wyrazami NIE szacunku jak wy do konstytucji i ludzi..