swietokrzyskie.info

Niedziela, 12 lipca 2020, Do końca roku 172 dni Imieniny: Brunona, Jana, Wery

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Quad wróci do właściciela

Dodane: Marta Data: 2020-05-27 14:37:32 (czytane: 1344)  Wersja do druku

Wczoraj pińczowscy kryminalni odzyskali już kolejnego quada skradzionego przez mieszkańca gminy Złota. Sprawca kradzieży obecnie przebywa w areszcie, ale pomimo przyznania się do winy nie wyjawił, gdzie ukrył część łupów. Policjanci sukcesywnie odzyskują mienie.

Mundurowi pracujący przy sprawie kradzieży pojazdów, już dwa lata temu dotarli do mieszkańców gminy Złota, którzy trudnili się tym procederem. Ich łupem padały przede wszystkim quady i motocykle. Ówcześnie zatrzymani w tej sprawie 25 i 20-latek przyznali się do popełnionych czynów lecz nie wyjawili, gdzie ukryli skradziony sprzęt. Większość łupów policjanci odnaleźli w dniu ich zatrzymania. Nad odzyskaniem pozostałego mienia mundurowi pracowali dalej.

Do kolejnego zatrzymania powiązanego z tą sprawą doszło w kwietniu br. 27-letni mieszkaniec tej samej gminy przebywa w areszcie, a w wyniku policyjnych działań odzyskano kolejne dwa pojazdy skradzione w Tomaszowie Lubelskim i Nisku.

Zobacz

Wczoraj w wyniku kolejnych ustaleń funkcjonariusze zabezpieczyli quad marki Yamacha skradziony przed trzema laty w Rawie Mazowieckiej. Jak się okazało, pojazd ukrywał u siebie 23-letni kolega zatrzymanych, który po częściowym demontażu pojazdu odsprzedał go za niewielką kwotę 30 i 34-latkowi. Wszyscy wiedzieli, że quad pochodził z nielegalnego źródła. Dlatego nowi posiadacze pojazdu próbowali pozbyć się numerów identyfikacyjnych maszyny. Ich zabieg jednak został odkryty, sprawcy odpowiedzą przed sądem, a quad wróci do właściciela.

 Zobacz

Sprawcy kradzieży czterokołowca już odpowiedzieli za ten czyn. Teraz przyjdzie jednak kolej na 23-latka, który pomógł im w jego ukryciu, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Zarzuty najprawdopodobniej usłyszą również nowi nabywcy, którzy mogli przypuszczać, że sprzęt pochodzi z kradzieży, a poza tym dokonali usunięcia numerów identyfikacyjnych, za co z kolei grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Pińczowie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

(2020-05-28 08:11:24)

Redaktorzy tej strony powinny troszkę doszkolić się z pisowni i nazw (funkcjonariusze zabezpieczyli quad marki "Yamacha")

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-07-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.  Wróć do góry