swietokrzyskie.info

Środa, 15 lipca 2020, Do końca roku 169 dni Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Dodane: Marta Data: 2020-05-25 10:05:44 (czytane: 2380)  Wersja do druku

W dniach od 30 maja do 7 czerwca odbędzie się XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Cała Polska czyta o zwierzętach”.

Zobacz

Ogólnopolskie Tygodnie Czytania Dzieciom (OTCD) organizowane są od 2001 roku. Impreza jest elementem kampanii społecznej na rzecz popularyzacji czytelnictwa i głośnego czytania dzieciom jako niezbędnego elementu wychowania. Jej zadaniem jest przypomnienie nauczycielom, rodzicom, wychowawcom, że głośne czytanie dziecku jest najprostszym sposobem wychowania mądrego, kulturalnego i szczęśliwego człowieka, a dzieciom pokazanie, że czytanie jest znakomitym i ciekawym sposobem spędzania czasu.

39% Polaków czyta co roku przynajmniej jedną książkę. Dla porównania, większość krajów Europy bez problemu przekracza 50% próg, a w Czechach ten współczynnik wynosi aż 80%. Popyt na książki jest zdecydowanie mniejszy niż w innych krajach Europy, co w sposób naturalny ogranicza ich podaż. W 2019 roku obserwowaliśmy trwałe zatrzymanie spadkowego trendu czytelnictwa w Polsce, a nawet niewielki jego wzrost.

źródło: PIK

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-07-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.
  Wróć do góry