swietokrzyskie.info

Środa, 15 lipca 2020, Do końca roku 169 dni Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza

Wiadomosci

DNI OTWARTE PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO 'SMERFUŚ' W BUSKU-ZDROJU

Dodane: Marta Data: 2020-05-25 11:13:44 (czytane: 2278)  Wersja do druku

Z powodu pandemii, rodzice zainteresowani ofertą przedszkola "Smerfuś", nie mogą uczestniczyć wspólnie z dziećmi w akcji przedszkola - " Dni Otwarte", zapraszamy więc do naszej placówki -zdalnie.

   Zobacz

 Przedszkole "Smerfuś" powstało w 1998r., jako pierwsze w woj. świętokrzyskim a trzecie w Polsce. Od ponad 22-óch lat buduje swoją historię i dumnie wpisuje się na mapę placówek edukacyjnych naszego miasta. Nasze przedszkole jest placówką sprzyjającą adaptacji małego dziecka do warunków przedszkolnych, jak również przygotowującą do podjęcia nauki w szkole. Baza i warunki lokalowe spełniają najwyższe standardy, dzięki którym realizacja podstawy programowej przebiega na wysokim poziomie.

 Zobacz

Dzieci przebywają w dużych, przestronnych, dobrze naświetlonych salach. Przedszkole dysponuje własna salą gimnastyczną, wyposażoną w nowoczesny sprzęt i przyrządy do ćwiczeń, gimnastyki, treningów oraz zajęć rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Dzieci mają do dyspozycji duży, w pełni urządzony ogrodzony plac zabaw z miejscem przeznaczonym na jazdę konną.

 Zobacz

Naszym niekwestionowanym atutem jest własna kuchnia, w której przyrządzane są zdrowe i smaczne posiłki. Oferujemy zróżnicowane menu zapewniając potrzeby indywidualne oraz diety dla dzieci z alergiami i diabetyków.

Nasze przedszkole, jako pierwsze w naszej gminie wprowadziło na co dzień język angielski i hiszpański do oferty edukacyjnej. Uczestniczymy w międzynarodowym programie: International Kindergarten, goszcząc studentów filologii angielskiej z różnych zakątków świata np.: z
Kamerunu, Kolumbii, Australii, Gruzji, Kanady, Chin, Sri Lanki, Tajlandii, Indonezji, Indii, Włoch.

Zobacz

Priorytetami w naszej pracy są: zdrowie, bezpieczeństwo, higiena. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci czuły się u nas bezpieczne, radosne i zdrowe. Obiekt przedszkolny jest ogrodzony, monitorowany, dodatkowo dozorowany przez agencję ochrony a każde wyjście dzieci poza teren obiektu zabezpieczamy kamizelkami odblaskowymi.

Wyróżnia nas: bogata oferta edukacyjna, elastyczność godzin pracy placówki, udział w projektach międzynarodowych, wysoki poziom edukacji, spotkania kulinarne: "Master Smerf" z udziałem laureatki programu "Master Chief Junior", Turniej Smerfnego Warcabisty, kompleksowość:
żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, prężnie rozbudowana i działająca "Pracownia Wsparcia Rozwoju Dziecka i Rodziny", która zapewnia wielostronną pomoc psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną, neurologopedyczną, fizjoterapeutyczną, oraz naukę języka migowego.

Zobacz

Aktywnie współpracujemy ze środowiskiem lokalnym w formie spotkań, przedstawień artystycznych, spektakli słowno-muzycznych, imprez o charakterze muzycznym, sportowym jak również różnorodnych konkursów, akcji charytatywnych i porządkowych.

ZAPRASZAMY !

/Artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2020-07-01, godz:

Terminarz Kina Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.
Wróć do góry