swietokrzyskie.info

Wtorek, 11 sierpnia 2020, Do końca roku 142 dni Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Wiadomosci

Kolejna osoba pokonała koronawirusa - komunikat Sanepidu na dzień 11.08.2020r.

Dodane: Marta Data: 2020-08-11 15:00:12 (czytane: 139910)  Wersja do druku

Według buskiego Sanepidu do chwili obecnej potwierdzono zakażenie u dwudziestu dziewięciu osób z powiatu buskiego, pięćdziesięciu dwóch z pińczowskiego, piętnastu z powiatu kazimierskiego. Trzydzieści dziewięć osób pokonało koronawirusa. Dwie osoby zmarły.

Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna w Busku Zdroju na bieżąco zamieszcza KOMUNIKATY DOTYCZĄCE SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ na terenie powiatu buskiego, kazimierskiego i pińczowskiego.

STAN  NA  11.08.2020 godz. 14:00

*ogółem / ostatnia doba

LICZBA OSÓB PODDANYCH KWARANTANNIE  - 533/97

Powiat Buski: 217/33
Powiat Kazimierski:
51/5
Powiat Pińczowski:
265/59

LICZBA OSÓB OBJĘTYCH NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM -0/0

LICZBA POTWIERDZONYCH ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM (2019-nCoV0) - 96/0

Powiat Buski: 29/0
Powiat Kazimierski: 15/0
Powiat Pińczowski: 52/1

WYZDROWIAŁO: 39/1

Powiat Buski: 14/1
Powiat Kazimierski: 10/0

Powiat Pińczowski: 15/0

LICZBA ZGONÓW Z POWODU ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM (SARS-CoV-2) - 2/0
Powiat Buski: 1/0
Powiat Pińczowski: 1/0

Sytuacja epidemiologiczna - Koronawirus SARS-CoV-2 w woj. świętokrzyskim

Stan na 11.08.2020

Ilość zakażeń, zgonów i ozdrowieńców (ogółem od początku epidemii):

Łączna liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 - 1098
Łączna liczba zgonów - 46
Łączna liczba ozdrowieńców - 828

Jak uzyskać: Wyniki badań, Zaświadczenie o kwarantannie

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (222)
     

do Henryka (2020-08-08 10:32:53)

Prawda jest o tym Szancu? ?? wiadomo coś więcej jak wyszły wyniki? Dzisiaj jest w parafii Pierwsza Komunia

do poniżej (2020-08-06 16:04:20)

Do tego co pisał od rzeczy i kazał brać sprawy w swoje ręce.Widzisz ile ''pochwał''skierowanych jest w stronę sanepidu.Oni min.od tego są , aby kontrolować dane placówki.Nietchórzliwy człowieczku.

do Jerzego (2020-08-06 13:29:49)

Masz rację Pinczow jest na liście może dyrekcja buskiego sanepitu odpowie jak to jest...

Jerzy (2020-08-06 12:56:43)

Czy podawane informacje przez Buski Sanepid są wiarygodne. Przykład:Powiat Pinczowski 0 zakażeń To skąd jest decyzja Ministra Zdrowia w prowadzeniu obostrzeń i wpisania Powiatu Pinczowskiego na czarna listę. Aż strach pomyśleć co dzieje się w Powiecie Boskie i Sanatoriach. Do Administratorzy - proszę nie usuwać tego wpisu niech ludzie po czytają.

do poniźej (2020-08-06 12:52:15)

z tym Buskim sanepitem to szczera prawda .Czy coś wiadomo jak wypadły badania w Szancu

sanepid (2020-08-06 09:04:54)

Ten buski sanepid to jakaś porażka. Niekompetencja i chamstwo. Łaskę robią człowiekowi jak się zadzwoni. O ile uda się zadzwonić. Szok

(2020-08-06 07:32:53)

(2020-08-05 07:54:10)

Henryk (2020-08-04 22:26:07)

Czy to jest prawda z ZAKAZANYMI COVID w Szancu? Bo po mieście chodzą plotki że jest dużo zakażonych. Udział w balandze brały osoby z Urzędów Miejskich i Składów Mrówka. Czy znów Sanepid zamiata problem pod dywan????

Do poniżej (2020-08-04 18:20:19)

Tchórzliwy człowieczku: Wiesz co to jest demokracja, postawa obywatelska? Widzę, że nie wiesz. Skoro masz wiedzę, że są określone nieprawidłowości w pewnych sklepach, to napisz maila albo pismo i złóż do Sanepidu. Uchronisz innych przed ewentualnym zatruciem lub innymi przykrymi skutkami. A Ty potrafisz tylko narzekać w komentarzach. A co to Twoje narzekanie pomoże czy zmieni? Ano nic. Więc odrzuć malkontenctwo, tchórzostwo i lenistwo, weź sprawy w swoje ręce i zgłoś problem.

do poniżej (2020-08-04 14:21:16)

Są w Busku sklepy w których nie ma nawet wody bieżącej,o toalecie nawet nie wspomnę.I gdzie tu jest sanepid.

danuska do Ewy (2020-08-03 20:41:48)

Które miasto w powiecie masz na myśli? Może nawet Buski sanepit nie wie gdzie i do kogo wysłać służbę zdrowia żeby pobrać wymaz do badań na koronowirusa

Ewa (2020-08-03 16:41:16)

To w powiecie buskim 11 chorych? Z miasta ktoś ?

Dominika (2020-08-03 14:34:21)

Jak to mówił populista Mateuszek Kłamczuszek: Nie ma się już czego bać! Latem wirusy grypy i ten koronawirus są słabsze, Musimy iść na wybory.Tylko co on miał na myśli zapraszając do URN?

danuska (2020-08-02 22:38:52)

jak tam z tym wirusem w Szancu uspokojnie juź. .mam nadzieje że będzie wszystko dobrze