swietokrzyskie.info

Środa, 05 sierpnia 2020, Do końca roku 148 dni Imieniny: Emila, Karoliny, Kary

Wiadomosci

Znaczny wzrost zachorowań - komunikat Sanepidu na dzień 03.08.2020r.

Dodane: Marta Data: 2020-08-03 18:10:12 (czytane: 132547)  Wersja do druku

Według buskiego Sanepidu do chwili obecnej potwierdzono zakażenie u dwudziestu dwóch osób z powiatu buskiego, czterdziestu czterech z pińczowskiego, dwunastu z powiatu kazimierskiego. Trzydzieści cztery osoby pokonały koronawirusa. Jedna osoba z powiatu pińczowskiego zmarła.

Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna w Busku Zdroju na bieżąco zamieszcza KOMUNIKATY DOTYCZĄCE SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ na terenie powiatu buskiego, kazimierskiego i pińczowskiego.

STAN  NA  03.08.2020 godz. 14.00

*ogółem / ostatnia doba

LICZBA OSÓB PODDANYCH KWARANTANNIE  - 492/66

Powiat Buski: 224/24
Powiat Kazimierski: 50/13
Powiat Pińczowski: 218/29

LICZBA OSÓB OBJĘTYCH NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM -0/0

LICZBA POTWIERDZONYCH ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM (2019-nCoV0) - 78/0

Powiat Buski: 22/0
Powiat Kazimierski:12/0
Powiat Pińczowski: 44/0

WYZDROWIAŁO: 34/0

Powiat Buski: 11/0
Powiat Kazimierski: 8/0

Powiat Pińczowski: 15/0

LICZBA ZGONÓW Z POWODU ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM (SARS-CoV-2) - 1/0
Powiat Pińczowski: 1/0

Sytuacja epidemiologiczna - Koronawirus SARS-CoV-2 w woj. świętokrzyskim
Stan na 03.08.2020


Ilość zakażeń, zgonów i ozdrowieńców (ogółem od początku epidemii):

Łączna liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 - 985
Łączna liczba zgonów - 45
Łączna liczba ozdrowieńców - 805

Jak uzyskać: Wyniki badań, Zaświadczenie o kwarantannie

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (215)
     

(2020-08-05 07:54:10)

Henryk (2020-08-04 22:26:07)

Czy to jest prawda z ZAKAZANYMI COVID w Szancu? Bo po mieście chodzą plotki że jest dużo zakażonych. Udział w balandze brały osoby z Urzędów Miejskich i Składów Mrówka. Czy znów Sanepid zamiata problem pod dywan????

Do poniżej (2020-08-04 18:20:19)

Tchórzliwy człowieczku: Wiesz co to jest demokracja, postawa obywatelska? Widzę, że nie wiesz. Skoro masz wiedzę, że są określone nieprawidłowości w pewnych sklepach, to napisz maila albo pismo i złóż do Sanepidu. Uchronisz innych przed ewentualnym zatruciem lub innymi przykrymi skutkami. A Ty potrafisz tylko narzekać w komentarzach. A co to Twoje narzekanie pomoże czy zmieni? Ano nic. Więc odrzuć malkontenctwo, tchórzostwo i lenistwo, weź sprawy w swoje ręce i zgłoś problem.

do poniżej (2020-08-04 14:21:16)

Są w Busku sklepy w których nie ma nawet wody bieżącej,o toalecie nawet nie wspomnę.I gdzie tu jest sanepid.

danuska do Ewy (2020-08-03 20:41:48)

Które miasto w powiecie masz na myśli? Może nawet Buski sanepit nie wie gdzie i do kogo wysłać służbę zdrowia żeby pobrać wymaz do badań na koronowirusa

Ewa (2020-08-03 16:41:16)

To w powiecie buskim 11 chorych? Z miasta ktoś ?

Dominika (2020-08-03 14:34:21)

Jak to mówił populista Mateuszek Kłamczuszek: Nie ma się już czego bać! Latem wirusy grypy i ten koronawirus są słabsze, Musimy iść na wybory.Tylko co on miał na myśli zapraszając do URN?

danuska (2020-08-02 22:38:52)

jak tam z tym wirusem w Szancu uspokojnie juź. .mam nadzieje że będzie wszystko dobrze

danuska (2020-08-02 22:37:21)

jak tam z tym wirusem w Szancu uspokojnie juź. .mam nadzieje że będzie wszystko dobrze

danuska (2020-08-02 22:34:10)

jak tam z tym wirusem w Szancu uspokojnie juź. ..

danuska (2020-08-02 22:32:27)

jak tam z tym wirusem w Szancu uspokojnie juź. ..

Teress (2020-07-31 14:08:59)

Dlaczego w Buskich sanatoriach i szpitalach sanepid nie wykonuje wyrywkowych badań personelu jak również kuracjuszy i pacjentów. Czyżby strach przed zamknięciem sanatoriow i szpitali.

(2020-07-25 09:00:07)

oglądamy sobie świetnie prosperujący i funkcjonujący szpital. interesujący materiał flmowy do ciekawych reportaży.

(2020-07-25 08:52:30)

skąd taki jezyk? nie piszemy: boś zasłużył. piszemy: bo zaslużyłeś. poza tym, są sprawy niedokończone.

zwolnił cie boś zasłużył (2020-07-22 17:02:19)

Weź już chłopie przestań szkalować człowieka. Zwolnił cie bo przychodziłeś do szpitala na kacu. W ogóle nie powinien cie zatrudniać. Wszyscy mówili jaki jesteś a jednak dał ci szanse. Miej pretensje do siebie.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat

    Data: 2020-08-01, godz: 20:30

    Kino po Zachodzie Słońca

    Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza na kino plenerowe. Seanse na świeżym powietrzu to nowa propozycja dla kinomanów.



    Wróć do góry