swietokrzyskie.info

Sobota, 26 września 2020, Do końca roku 96 dni Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Wiadomosci

Sytuacja epidemiologiczna - komunikat buskiego Sanepidu na dzień 09.09.2020r.

Dodane: Marta Data: 2020-09-10 08:50:12 (czytane: 176690)  Wersja do druku

Według buskiego Sanepidu do chwili obecnej potwierdzono zakażenie u pięćdziesięciu jeden z powiatu buskiego, siedemdziesięciu dwóch z pińczowskiego, dziewiętnastu z powiatu kazimierskiego. Dziewięćdziesiąt jeden osób pokonało koronawirusa. Cztery osoby zmarły.

Powiatowa Stacja Sanitarno -Epidemiologiczna w Busku Zdroju na bieżąco zamieszcza KOMUNIKATY DOTYCZĄCE SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ na terenie powiatu buskiego, kazimierskiego i pińczowskiego.

STAN  NA  09.09.2020 godz. 14:00

*ogółem / ostatnia doba

LICZBA OSÓB PODDANYCH KWARANTANNIE  - 213/32

Powiat Buski: 138/18
Powiat Kazimierski:
41/8
Powiat Pińczowski:
34/6

LICZBA OSÓB OBJĘTYCH NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM -0/0

LICZBA POTWIERDZONYCH ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM (2019-nCoV0) - 142/2

Powiat Buski: 51/1
Powiat Kazimierski: 19/1
Powiat Pińczowski: 72/0

WYZDROWIAŁO: 91/1

Powiat Buski: 28/0
Powiat Kazimierski: 16/0

Powiat Pińczowski: 47/1

LICZBA ZGONÓW Z POWODU ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM (SARS-CoV-2) - 4/0
Powiat Buski: 1/0
Powiat Pińczowski: 3/0

Sytuacja epidemiologiczna - Koronawirus SARS-CoV-2 w woj. świętokrzyskim

Stan na 10.09.2020

Ilość zakażeń, zgonów i ozdrowieńców (ogółem od początku epidemii):

Łączna liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 - 1590
Łączna liczba zgonów - 53
Łączna liczba ozdrowieńców - 1147

Jak uzyskać: Wyniki badań, Zaświadczenie o kwarantannie

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (229)
     

qRNjidBYm (2020-09-13 10:31:12)

yBMjXOJeUnx

npSyqExtgKmz (2020-09-13 10:31:05)

SWtBPVpQdHo

zz (2020-09-11 16:11:15)

Aż się boje pytać , czy to prawda że w niektórych buskich sanatoriach ....

zz (2020-09-11 16:11:15)

Aż się boje pytać , czy to prawda że w niektórych buskich sanatoriach ....

mieszkaniec buska (2020-08-30 11:18:18)

ludzie przestańcie się ogłupiać tą srandemią żyjcie normalnie, uczcie się pracujcie i korzystajcie z wolnego czasu, obudźcie się zdejmijcie kagańce wyłączcie telewizory, ten wirus jest nie groźny, testy dają fałszywe wyniki ta cała statystyka to jedna wielka ściema jesteście zniewoleni i ogłupieni koronawirusy były i będą każdy z was się zarazi prędzej czy później a połowa z was już była zarażona a nawet nie wie i się nie dowie #odwołaćpandemię

do poniźej (2020-08-22 23:59:30)

Bo może po badaniach byłoby tak jak w Ciechocinku. Co wtedy z źyciem pracowników i ich rodzin znowu na postojowki. ??????

Tadeusz (2020-08-21 18:55:48)

W Ciechocinku 300 kuracjuszy w kwarantannie ( IV Szpital Uzdrowiskowy) do tego pracownicy i ich rodziny. Dlaczego w Buskim Uzdrowisko nie badają personelu.

dziwny on jest naprawdę? (2020-08-21 07:13:41)

Podczas wykonywania pracy fizycznej podobnie jak w sporcie wydzielają się endorfiny ,jeśli zrobisz to rzetelnie to podwójna samo-satysfakcja z uczciwie wykonanej roboty.Będąc na stanowisku kierowniczy jest jeszcze trzecia , ale o niej nie powiem

Grazyna (2020-08-20 14:03:23)

Czy w sanatoriach nie ma badań? Dziwne bo wiewiórki na parapet ach mówią różne rzeczy o zakażonych.

dziwny on jest (2020-08-17 19:04:04)

W pracy w garniturze, a jak jadę samochodem do pracy to widzę. Upał ponad 30 stopni i dyrektor w spodenkach pracuje koło domu. Wracam po kilku godzinach i on nadal pracuje. Dwie różne osobowości. Jak spojrzy w oczy, to nie wiedzieć czemu, ogarnia człowieka strach jakiś. Ściska w gardle i wydaje się, że wyczytuje z mojej głowy wszystko co ukryte. Kiedy jednak poprosiłam o pomoc w sprawie taty, pomógł skutecznie.

usta starosty (2020-08-15 09:53:43)

,,Masz rację Pinczow jest na liście może dyrekcja buskiego sanepitu odpowie jak to jest...,,Odpowie jak Jerzy mu pozwoli :)

(2020-08-14 12:08:14)

Grzesiu. wybacz zalegość. ale swoje należności otrzymasz. oczywiście z procentami.

(2020-08-14 12:03:58)

Grzesiu z przysiółka Strażnik szybciej lub później swoje otrzyma

do Mądry Starosta (2020-08-14 11:58:59)

starosta nie ma kolegów w kielcach. tam nie kocha się buraków.

do poniźej (2020-08-13 20:42:27)

Jestem po kwarantalnej (kontakt po kontakcie )i mam nieraz takie odczucie źe nie którzy się boją takich osób jak ja.