swietokrzyskie.info

Środa, 26 lutego 2020, Do końca roku 309 dni Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Emerytowany policjant ciągle w służbie społeczeństwu

Dodane: Marta Data: 2020-01-22 10:59:26 (czytane: 2147)  Wersja do druku

Pińczowski emerytowany policjant w miniony weekend pokazał, że przejście w stan spoczynku, nie jest równoznaczne z utratą policyjnego instynktu.

Dzięki niemu młodsi koledzy zatrzymali 45-letniego mieszkańca gminy Morawica, którego podejrzewają o popełnienie przestępstwa przeciwko zabytkom historii. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

policja_pinczow_kradziez.jpg 

Były, doświadczony policjant, jako członek koła łowieckiego, swój wolny czas w nocy z piątku na sobotę spędzał na dokarmianiu i obserwacji dzikich zwierząt. W pewnym momencie na polach zlokalizowanych w gminie Michałów zaobserwował trzech dziwnie zachowujących się mężczyzn. O swoich spostrzeżeniach poinformował dyżurnego pińczowskiej jednostki, który na miejsce skierował patrol Policji. W między czasie nieznani mężczyźni rozdzielili się, a obserwujący skupił się na jednym z nich, który zorientowawszy się, że został spostrzeżony zaczął się ukrywać. Po przybyciu na miejsce mundurowi w ciemności dzięki wskazówkom swojego kolegi, znaleźli ukrywającego się 45-latka.

policja_pinczow_kradziez_1.jpg 

Mężczyzna schował się za skarpą ziemi, a przy sobie posiadał wykrywacz metali i saperkę. W pobliżu stał również jego samochód. Jak później przyznał ukrywał się, ponieważ przyjechał na miejsce w poszukiwaniu „pamiątek” po II Wojnie Światowej. Wiedział, że bez stosowanego zezwolenia jest to nielegalne dlatego poszukiwania rozpoczął w nocy, aby nie rzucać się w  oczy okolicznym mieszkańcom.

Tego dnia jednak mu się nie poszczęściło, gdyż na jego drodze stanęli policjanci. W trakcie przesłuchania przyznał się do swoich poczynań. Za ich dokonanie grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Opr. D.S
Źródło: KPP w Pińczowie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (10)
     

Kret (2020-01-26 13:06:30)

Ja szukam meteorytów na polach i w lasach i jakoś się nie czepiają,raz sprawdzali mi torbę.

też mi sensacja: (2020-01-24 18:30:41)

a gdy emerytowany lekarz lub pielęgniarka komuś uratuje życie na ulicy to czy jest z tego wielkie halo? nie jest bo w Polszewii nauczyciel po pięciu latach uniwersytetu zarabia dwa razy mniej jak posterunkowy policjant po szkole średniej (często zaocznej). W Polszy zawsze o awansach nie decydowało wykształcenie, umiejętności lecz koneksje i tak jest do dzisiaj. Dlatego zawsze będziemy jeździć na szparagi, winogrona, na tynki na Zachód, no chyba, że wypieprzą nas z UE to wtedy zostaniemy w czarnej du...ie. Warszawiacy tak wytłumaczyli sobie skrót władz II RP: silni (w gębie), zwarci (przy korycie), gotowi (do ucieczki).

:) (2020-01-23 21:23:30)

służy społeczeńswu? najlepiej służył za komuny..

:) (2020-01-23 21:13:51)

ta... milicjant zawsze z policjanta wyjdzie.

:) (2020-01-23 21:12:44)

proponuję obwinionemu powołać biegłego z zakresu okulistyki, który potwierdzi,że rzeczony wyżej świadek.. karmiciel zwierzyny leśnej ma problem ze wzrokiem. sprawa pociągnie się z 10 lat. :)))))))))))

:) (2020-01-23 21:07:07)

.. państwo jest biedne. i wartość każdego znalezionego w ziemi przedmiotu zasili budżet ubogiego państwa. co za nieuk napisa w artykule: zabytki historii ...masło maślane... słowo zabytek określa przedmiot historyczny... może to być moneta , a może być i pałac. co tu tłukom tłumaczyć. W USA jest wlaściwe prawo... co pod moją ziemią to moje. i przed II wojną było tak w Polsce. powtarzam.. co pod ziemią na mojej własności to moje... ale komuchy po 1945 roku zauważyły, że wszystko należy się narodowi. I prawo ustanowili po swojemu. I trwa ta herezja prawna do dzisiaj.

(2020-01-23 16:50:13)

UCHWALILI BY PRAWO ŻE OD ZNALEZIONYCH PRZEDMIOTÓW NALEŻY SIĘ 25 PROCENT ZNALEŹNEGO TO LUDZIE BY ZNALEŹLI I TEN ZŁOTY POCIĄG A TAK TO NUDA .LUDZIE POTRZEBUJĄ TAKICH SENSACJI MAJA SIĘ CZYM ŻYWIC ODBIERACIE IM NADZIEJE .

takie stworzono prawo: (2020-01-23 11:19:10)

za chodzenie po własnym polu z wykrywaczem można iść do pierdla. W krajach demokratycznych gdy na twoim polu znajdą bogactwa naturalne to stajesz się milionerem, a w Polszewii złodziejem i za symboliczne odszkodowanie wyrzucą cię z własnej ziemi.

xxx (2020-01-23 05:48:11)

Były Policjant dokarmiał zwierzątka w nocy.............ciekawe bardzo .....dobre

konkol (2020-01-22 20:56:26)

bbuhha grozi 2 lata wiezienia z to ze ktos sobie lata po polu z wykwaczem hhaah absurd. To zacznijcie juz wsadzac ludzi za to ze zbyt duzo pobieraja tlenu z atmosfery przy odychaniu.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-03-21, godz: 17:00

  Buskowianin Roku 2019

  Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza 21 marca 2020r. o godz. 17:00 do sali widowiskowej BSCK  na uroczystą galę z okazji przyznania tytułu " Buskowianin Roku 2019" i wręczenia statuetki "Siewcy".
  Wróć do góry