swietokrzyskie.info

Czwartek, 27 lutego 2020, Do końca roku 308 dni Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda

Wiadomosci

Turniej finałowy o Puchar Prezesa ŚZPN rocznik 2008

Dodane: Marta Data: 2020-01-21 09:46:16 (czytane: 1981)  Wersja do druku

W sobotę 18 stycznia 2020r, rozegrany został turniej finałowy o Puchar Prezesa ŚZPN. Zawody zorganizowane były w Kielcach na dwóch halach mieszczących się przy ulicy Jagielońskiej.

W zmaganiach o pierwsze miejsce brało udział 10 drużyn które były podzielone na dwie grupy:

 Zobacz

 Zobacz

Do półfinału wychodziły dwie drużyny które zajęły pierwsze i drugie miejsce w grupie. W grupie A triumfowała KKP Korona I Kielce, drugie miejsce przypadło zespołowi Juventy I Starachowice, w grupie B zwycięzcą został zespół KKP Korony II Kielce, drugie miejsce przypadło naszej drużynie. W półfinale zagraliśmy z zespołem KKP Korona I Kielce. Pierwszy zespół Korony okazał się dla nas za mocny i spotkanie zakończyło się wynikiem 5 : 1 dla naszego przeciwnika.

 Zobacz

W spotkaniu o trzecie miejsce przyszło nam walczyć z zespołem KKP Korona II Kielce. To spotkanie było bardzo wyrównane i obfitowało w wiele akcji bramkowych dla obydwu zespołów. Niestety to zespół Korony zdobył bramkę i mógł się cieszyć z trzeciego miejsca. Trzeba pochwalić naszych zawodników za ambitną walkę do końca w tym meczu, jak i zarówno w całym turnieju gdzie zostawili dużo zdrowia na boisku. Jednak czwarte miejsce w tak silnie obsadzonych zawodach daje powody do dumy i satysfakcji dla zawodników i trenera.

 Zobacz

Królem strzelców z siedmioma bramkami został gracz Korony Kielce - drugie miejsce przypadło naszemu zawodnikowi Antoniemu Fodymskiemu, który zdobył sześć bramek. Popularny "Fodym" podczas całego turnieju miał wiele sytuacji i mógł zdobyć więcej goli, jednak poziom bramkarski był bardzo wysoki, o czym też przekonał się Michał Sikora (partner Fodyma w ataku) który zdobył dwie bramki, a kilka razy bramkarze w dogodnych sytuacjach pozbawiali Michała radości ze zdobytego gola. W sumie to nasz zespół strzelił w całym turnieju dziesięć bramek. Oprócz Antka i Michała do bramki trafiali Dawid Frąk i Bartłomiej Molęda.

 Zobacz

Jeszcze raz dziękuje zawodnikom za ambitną postawę w tych rozgrywkach, gdzie na tle bardzo mocnych ekip z całego województwa wyglądaliśmy naprawdę dobrze. Udział w tym turnieju był możliwy dzięki naszemu sponsorowi Uzdrowisku Busko - Zdrój S.A. producentowi wody mineralnej Buskowianka - Zdrój.

Trener: Tomasz Batorski
źródło: futbolowo.pl

 

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-02-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.  Wróć do góry