swietokrzyskie.info

Czwartek, 27 lutego 2020, Do końca roku 308 dni Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda

Wiadomosci

Pojechali wypisać mandat. Uratowali kobietę i zatrzymali 77- latka

Dodane: Marta Data: 2020-01-17 10:52:43 (czytane: 1763)  Wersja do druku

Czujność i skrupulatność dzielnicowych z Komisariatu Policji w Morawicy sprawiła, że wyszło na jaw zachowanie 77- latka. Mieszkaniec gminy Chmielnik miał zostać ukarany mandatem za wykroczenie, jednak noc spędził w policyjnej celi i czeka na spotkanie z prokuratorem.

Stróże prawa odkryli bowiem, że wcześniej dotkliwie pobił drewnianym kołkiem swoją żonę, która była w stanie zagrożenia życia. Dzielnicowi zjawili się w samą porę, dzięki czemu 59- latka trafiła pod opiekę lekarzy.

 Zobacz

Całą historia rozpoczęła się bardzo nietypowo. Dzielnicowi z morawickiego komisariatu, w trakcie obchodu postanowili złożyć wizytę 77- letniemu mieszkańcowi gminy Chmielnik. Mężczyzna ten kilka dni temu popełnił wykroczenie i funkcjonariusze postanowili go z tego rozliczyć. Gdy jednak mundurowi weszli do domu sprawcy, nabrali podejrzeń, że doszło w nim do poważnego przestępstwa. Policjanci zauważyli liczne ślady krwi, a na rozkładanym fotelu leżała pobita 59- latka. W mieszkaniu dzielnicowi ujawnili także zakrwawiony, drewniany kołek, a na głowie poszkodowanej liczne zranienia. Kontakt z kobieta był bardzo utrudniony, najprawdopodobniej wskutek m.in. utraty dużej ilości krwi. Dzielnicowi niezwłocznie przystąpili do udzielania 59- latce pierwszej pomocy i wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego. W tym czasie 77- latek spał w innym pomieszczeniu. Poszkodowana kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna w asyście policjantów, z kajdankami na rękach opuścił swój dom. W chwili zatrzymania podejrzewany miał ponad promil alkoholu w swoim organizmie. Noc spędził w policyjnej celi.

77- latek, gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut uszkodzenia ciała. Za takie przestępstwo można trafić za kratki nawet na 5 lat.

Źródło: KMP w Kielcach

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (4)
     

Romantyk:-) (2020-01-19 00:45:37)

Łobuz kocha najmocniej:-)))))

(2020-01-18 16:38:19)

Wzór 77 lat a chłop jeszcze ze o nią zazdrosny no popatrz jedna z drugą !!!

Boniek (2020-01-18 14:00:08)

W Chmielniku za panowania Tuska zlikwidowano posterunku MO . Budynek sprzedano właścicielom z Buska. Przestępczość w mieście wzrosła choć zawsze była duża. Takie zdarzenia jak w opisie też zwiększyły się.Wystarczy porozmawiać z mieszkańcami.

(2020-01-18 10:11:36)

Powinni go wsadzić na 5 lat i dać dożywotni zakaz powrotu do domu.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-02-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.  Wróć do góry