swietokrzyskie.info

Czwartek, 27 lutego 2020, Do końca roku 308 dni Imieniny: Gagrieli, Liwii, Leonarda

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Bajkowa Orkiestra Świątecznej Pomocy - 28. Finał WOŚP w Pacanowie

Dodane: Marta Data: 2020-01-14 13:00:49 (czytane: 2947)  Wersja do druku

Do końca życia zapamiętam ten Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gdy patrzyłam na Was ze sceny w Europejskim Centrum Bajki wszyscy, ale to wszyscy byliście radośni, uśmiechnięci. Zapamiętajcie proszę ten moment i pielęgnujcie w swoich sercach przez cały rok.

 Zobacz

Zobacz

Bo znów za rok wlejemy w nasze serca nową porcję dobroci. Wspominajcie jak wczoraj było serdecznie, ile zostawiliście pieniędzy w puszkach, kogo spotkaliście, jak patrzyli na Was prosząco mali wolontariusze, co dobrego jedliście, jaka była muzyka, jaki klimat. Wyczarowaliśmy atmosferę nie do podrobienia. Tak, wczoraj stworzyliśmy wspólnotę!

 Zobacz

Zobacz

Prace w Sztabie WOŚP 906 Pacanów rozpoczęliśmy w październiku 2019 roku od rejestracji Sztabu, rekrutacji Wolontariuszy. W tym roku grały z nami trzy gminy: Pacanów, Oleśnica i Tuczępy, przybyli też goście z Mielca, Połańca, Buska-Zdroju, Solca-Zdroju, Stopnicy i Kielc.

56. Wolontariuszy do puszek z czerwonym serduszkiem zebrało ponad 36 000 zł. W tym roku w ogóle pobiliśmy wszelkie rekordy, każde stoisko, każda strefa zebrała wielkie kwoty. Wynik, który podaję na dzień 13 stycznia 2020 roku to 70 507 zł i nadal liczymy.

 Zobacz

 Zobacz

Najmłodsza licytująca miała pół rok, najstarszy licytujący osiemdziesiąt lat. Wszyscy bardzo hojni. Przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych swoje zbiórki zorganizowali już kilka dni przed Finałem, rozmawiali z rówieśnikami o wartości pomagania i dzielenia się dobrem. Dzieci mają w sobie wiele mądrości.

 Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zakończyliśmy widowiskowym Światełkiem do Nieba. Był to pokaz połączonej projekcji laserowej i kolorowych, ale bardziej cichych i ekologicznych fajerwerków.

 Zobacz

 Zobacz

Dziękuję Wolontariuszom: Dzieciom i Młodzieży, Rodzicom, Opiekunom, Pedagogom.
Dziękuję Sztabowi KoziołekTeam: Zespołowi Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie.
Dziękuję Artystom: Przedszkolakom z Pacanowa, ich Rodzicom, Opiekunom, Pedagogom, Dyrekcji, Nikoli Pompie, Annie Raś, Uczniom Szkoły Podstawowej w Pacanowie, ich Rodzicom, Opiekunom, Pedagogom, Dyrekcji, Julii Kuźni, Dawidowi Dubajce, Michałowi Krawczykowi, Jadwidze Okulskiej, Zespołowi Sempre Vivace, Zespołowi Good Vibes, Joannie Szir.
Dziękuję Sportowcom: Angelice Schabowskiej (Sędzia Główny) i wszystkim, którzy wzięli udział w Biegu Ulicznym (88 osób) i Marszu Nordic Walking (16 osób). Zabezpieczenie biegu i marszu: Policja Busko-Zdrój, Policja Stopnica, OSP Oblekoń.

 Zobacz

Zobacz


Dziękuję Dyrektorom Szkół, Włodarzom Gmin Pacanów, Oleśnica, Tuczępy oraz Jednostkom Ochotniczy Straży Pożarnych Tuczępy i Oblekoń.
Dziękuję Wiosce Indiańskiej Manitu w Pacanowie i Wielkiemu Wodzowi Jasnemu Gwintowi za specjalną strefę Na Dzikim Zachodzie.
Dziękuję za kulinaria: Stowarzyszeniu Silni razem w Zborówku, Kołu Gospodyń Wiejskich Grabowica.
Dziękuję za obsługę medialną: red. Ewelina Wojtusik TVN 24, Robert Gwóźdź portal Pacanow.online, Krzysztof Kapsa, red. Stanisław Wróbel Echo Dnia.
Dziękuję Darczyńcom za przekazanie 1000 fantów na loterię i licytację, w tym książki od Noblistki Olgi Tokarczuk z dedykacją autorki dla Darczyńcy o Wielkim Sercu.

 Zobacz

 Zobacz

 Zobacz

Każdy z nas jest częścią Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Pamiętajcie o uśmiechu.

Sie ma! I do zobaczenia za rok na kolejnym Wielkim Graniu Bajkowej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Karolina Kępczyk i Sztab WOŚP 906 Pacanów

 

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2020-02-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.  Wróć do góry