swietokrzyskie.info

Środa, 13 listopada 2019, Do końca roku 48 dni Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Wiadomosci

Mityng Bokserski z Okazji Odzyskania Niepodległości - transmisja LIVE

Dodane: Marta Data: 2019-11-11 10:12:36 (czytane: 3794)  Wersja do druku

Bokserski Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Ring” Busko-Zdrój, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta i Gminy Busko-Zdrój zaprasza na kolejna edycję Mityngu Bokserskiego z Okazji Dnia Niepodległości. Mityng transmitowany będzie na żywo w naszej TV.

Zawody odbędą się 11 listopada w Hali PMOS im Józefa Grudnia przy ul. Kusocińskiego.
Planowanych jest 27 walk w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Klub „Ring” reprezentować będą : Kamil Lamczyk – senior 81kg, Patryk Cerazy – junior 81kg, Bartłomiej Więckowski – junior 69kg, Mateusz Szuba – junior 75kg, Mateusz Durnaś – junior 75kg, Bartosz Szumilas – młodzik +81kg, Karolina Kamińska – kadet 64kg.

plakat_boks_mityng.JPG 

Rozpoczęcie Mityngu o godzinie 15:30 - Zapraszamy!!!

Zobaczymy następujące walki:
Adept:

1. 30kg Wojciech Starzczyk Boxing Brzesko Wiktor Lipiec Gwarek Łęczna
2. 38kg Jakub Falkiewicz Hedman Zamość- Bartosz Gański GKS Płomoń Mińkowice

Młodzik:

3. 46kg Dawid Strzelecki KSZO Ostrowiec Św. – Kacper Berejowski Gwarek Łęczna
4. 52kg Filip Wiosek SKB Skarżysko Kam.- Karol Pawlik Rushh Kielce
5. 62kg Adam Konopka Górnik Wieliczka- Filip Masło Aria Świdnik
6. 65kg Oliwier Matysek Gwarek Łęczno- Igor Hostman Aria Świdnik
7. +80kg Bartosz Szumilas Ring B-Z – Maksymilian Kula Serca Krakowa

Kadet:

8. 57kg Wiktor Orzynek SKB Skarżysko Kam.- Kacper Lipiec Gwarek Łęczna
9. 60kg Kacper Przyjemski -||- - Kacper Sawka Wisłok Rzeszów
10. 60kg Igor Włosek Aria Świdnik- Adrian Kawałek Wisłok Rzeszów
11. 63kg Oskar Pawłowski Górnik Wieliczka- Oskar Ksel Fighter Kielce
12. 70kg Konrad Kumorowski Rushh Kielce- Gaik Tsaturyan Skalnik Wiśniówka
13 . +80kg Jakub Kita KSZO Ostrowiec Św.- Tomasz Polański Rushh Kielce
14. +80kg Wiktor Bartnik Hetman Zamość- Armen Abdygańan Hetman Zamość

Junior

15. 64kg Karolina Kamińska RING B-Z – Sylwia Marcisz Skalnik Wiśniówka
16. 56kg Robert Lewicki Hetman Zamość- Patryk Dudek Płomoń Mińkowice
17. 69kg Bartosz Więckowski RING B-Z – Jakub Kopacz Rushh Kielce
18. 69kg Adrian Niewciuk Aria Świdnik – Piotr Czarnecki Rushh Kielce
19. 69kg Mateusz Szuba RING B-Z – Adrian Kępa SKB Skarżysko Kam.
20. 75kg Mateusz Durnaś RING B-Z – Dawid Witek Wisłok Rzeszów
21. 81kg Patryk Cerazy RING B-Z – Bartłomiej Kowalik Tiger Tarnów

Senior

22. 64kg Filip Oszepoliw Fighter Kielce - Boxing Radom
23. 60kg Dawid Budzisz Skalnik W. – Jakub Surma Skalnik W.
24. 69kg Albert Mucha SKB Skarżysko Kam.- Krystian Ciselski Fighter Kielce
25. 81kg Kamil Łamczyk RING B-Z – Piotr Frańczyk Boxing Brzesko
26. 75kg Kamil Rębecki Górnik Wieliczka – Marcin Strach Boxing Brzesko
27. 91kg Andrzej Kołton KSZO Ostrowiec Św. – Patryk Korzec Hetman Zamość

 

Oglądaj relacje z poprzednich imprez bokserskich na naszym kanale YOUTUBE:

ponidzieTVlogo5_200.png
KLIKNIJ I OGLĄDAJ!!!

 

 

 

 

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (19)
     

do :) (2019-11-13 11:57:51)

Ile dostajesz za szkalowanie ?

:) (2019-11-13 10:25:39)

Daa.. Tyle sowjecie zapamiętałeś...

:) (2019-11-13 10:21:52)

jesteście poje....ni. nie wolno uczyć agresji- okładania się po mordach. uczcie młodych samoobrony.

:) (: (2019-11-13 09:52:31)

moskiewszczyku, łobuzie.. koślawcu. SB-eku... zejdzie ci długo cierpieć za gnębienie rodaków.

do :) (2019-11-13 09:50:43)

Da... przestać pić i ćpać to, nie śpisz po nocach i wypisujesz bzdury , stałeś się psychiczny ,posłuchaj żony nie nadużywaj.

:) do do tego poniżej (2019-11-13 09:47:45)

Ty..chwal SBków ... ty kurduplu ...nie napiszę.. kim jesteś.....Ty.. legalna formacja ruskiego państwa? Kołku

do tego poniżej (2019-11-13 09:33:13)

O ile wiem to Służba Bezpieczeństwa była legalną formacją legalnego Państwa Polskiego i tyle nadal nie mogą tego zrozumieć debile.

:) (2019-11-13 00:03:48)

z Władka proponuję zrobić worek treningowy...o... niezła masa worka 140 kilo. taa.. on i jemu podobni mogli tłuc związanych...UB-ki pierdo...e . a teraz jest święty..ta... podobnie jak ten radomski żydek Morcinek

:)) (2019-11-12 23:52:29)

Kapitan Służby Bezpieczeństwa, niejaki Władek Olszowy, chodzący w roku 1985 wężówym krokiem, w rozpiętym mundurze... ale On ówcześnie był władza. i toto.. ten Władek..chłopocyna , co w zyciu samochód zobaczyła w wieku 10 lat. ... i chciał być Władek panem.. i został

Do Alojzy (2019-11-12 17:51:41)

Mogę się założyć, że Pan Olszowy więcej dobrego zrobił dla młodzieży w Busku niż ty. Co do obchodów Święta to każdy ma prawo obchodzić je jak chce - impreza świetna tak trzymać bokserzy!

Alojzy do poniżej (2019-11-12 15:15:20)

Tak się też składa, że w PRL, w słusznie podobno minionej epoce, kluby bokserskie, gwardyjskie były prowadzone pod milicyjnym szyldem i idea sportowego bokserskiego współzawodnictwa została w nich przekoślawiona. Spośród ich wychowanków służby pozyskiwały twardorękich janczarów do bicia i zastraszania opozycjonistów, księży itd. Mówi się, że student Stanisław Pyjas, który zginął w Krakowie w 1977 w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach przed śmiercią został dotkliwie pobity.Upodobanie do przemocy chyba pozostało w naturze wielu funkcjonariuszy, sądząc po tym że szef buskiej Służby Bezpieczeństwa Władysław Olszowy, który prześladował m.in Kazia Korubę, przez wiele lat był prezesem buskiego Ringu.

Adrian do poniżej (2019-11-12 12:54:41)

Np. maratony, biegi, rajdy, dobrze gdy np. śladami bohaterów - to uznane formy świętowania w naszej tradycji, nawiązują do hartu, wytrzymałości, poświęcenia. Wzajemne okładanie się pięściami przez Polaków, bywa, że okaleczanie do krwi akurat w dniu, w którym powinni się jednoczyć dla dobra wspólnego moim zdaniem nie przystoi. Kiedy indziej, w imię sportowej rywalizacji, by pokazać oblicze tego sportu owszem, ale nie w Święto Niepodległości .

- do Pan Adrian (2019-11-11 10:13:49)

W kraju odbywać się będzie tysiące imprez sportowych towarzyszących Świętu Niepodległości dlaczego akurat bokserskie mają się nie odbywać a w ogóle boks to nie jest kuksanie się !

Adrian (2019-11-11 07:49:55)

Zawody pięściarskie w Święto Niepodległości? no nie wiem. Już w antyku boksowali się Grecy, ale to podczas Igrzysk Olimpijskich, święcie sportu. Kuksanie się pięściami w Święto Dnia Niepodległości jest chyba nieporozumieniem. Msze, parady, marsze - tak, tak podpowiada tradycja, mordobicie choćby nawet sportowe tego dnia nie przystoi. Ale przecież jakie środowisko to taka tradycja.

do tego poniżej (2019-11-09 07:14:51)

Niestety nie jak widzisz jest zaplanowane 27 walk ,Sa tez przeszkody proceduralne badania lekarskie ubezpieczenia itp Mamy propozycje Skorzystać możecie z salki treningowej w czasie odbywanych zajęć za zgodą i pod nadzorem trenera boksu poniedziałki,środy i piątki od godz 16:00.Wymagane badania zgoda rodziców lub opiekuna na piśmie -informacji udzielą Wam trenerzy boksu