swietokrzyskie.info

Piątek, 22 listopada 2019, Do końca roku 39 dni Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Wiadomosci

Apel Dyrektora ZOZ w Busku-Zdroju w sprawie parkingów przyszpitalnych

Dodane: Marta Data: 2019-10-11 13:40:32 (czytane: 1835)  Wersja do druku

Szanowni Państwo, Z chwilą objęcia funkcji Dyrektora Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju postanowiłem udostępnić nieodpłatnie miejsca postojowe pacjentom i ich rodzinom.

W tym celu została wypowiedziana umowa na dzierżawę parkingów. Dzierżawca nie zgodził się z tą decyzją i złożył w Sądzie pozew o odszkodowanie.Proces sądowy jednak przegrał, a miejsca postojowe zostały od 1 listopada 2016 roku udostępnione nieodpłatnie pacjentom i osobom ich odwiedzającym.

Niestety od początku z udostępnionych nieodpłatnie parkingów często korzystają klienci okolicznych sklepów, którzy nawet nie kryją się z tym nosząc do samochodów zakupy. Także coraz większa liczba busów i innych pojazdów firmowych, nie związanych w żaden sposób z działalnością Szpitala, blokuje miejsca postojowe pacjentom i ich rodzinom.Dochodzi do skandalicznych sytuacji, że przy budynku Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc blokowany jest bardzo często podjazd dla karetek.

W związku z tym proszę o zaniechanie tego rodzaju praktyk i zrozumienie, że bezpłatne miejsca parkingowe są dla pacjentów, ich rodzin i ewentualnie osób ich odwiedzających. Jeżeli niniejszy apel nie przyniesie zamierzonego rezultatu zostaną wprowadzone takie rozwiązania, które wyeliminują te niepożądane praktyki. Liczę jednak na zrozumienie z Państwa strony.

Z poważaniem
Grzegorz Lasak
Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju

/Artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2019-11-01, godz:

Terminarz Kina Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.Wróć do góry