Piątek, 29 marca 2024, Do końca roku 277 dni Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Wiadomosci

Wywozimy punkt ze Starachowic! (Video)

Dodane: Marta Data: 2019-09-27 16:30:52 (czytane: 6108)  Wersja do druku

Zespół MKS rozegrał wyjazdowe spotkanie w Starachowicach z miejscowym Starem. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Bramki padły w 6 minucie dla gospodarzy i w 7 minucie dla MKS "Zdrój".

Łukasz Zawadzki po dograniu Damiana Pietrasa zdobył bramkę dla MKS-u. Mecz bardzo wyrównany, jednak to Busko miało więcej sytuacji i narzucało tempo gry w całym meczu.

Cały zespół zagrał solidne zawody, a  nowy nabytek Oleksii Cherkashyn zaliczył debiut w barwach MKS-u i zdecydowanie poprawił grę w defensywie.
Bardzo cieszy ten 1 pkt. przywieziony ze Starachowic. Szczególnie po ostatnich gorszych spotkaniach. Mamy nadzieję, ze teraz będzie tylko lepiej.

źródło: zdrojbusko.futbolowo.pl