swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 21 października 2019, Do końca roku 71 dni Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Błędy w czasie rozmowy kwalifikacyjnej

Dodane: Marta Data: 2019-09-20 10:47:37 (czytane: 1217)  Wersja do druku

Rozmowa kwalifikacyjna jest wydarzeniem, które decyduje czy uzyskasz wakat w danej firmie. To dla większości osób bardzo stresujące przeżycie. W stanie zdenerwowania nietrudno popełnić gafę.

 art_sponsorowany_praca.jpeg

Często popełnienie błędu w czasie interview przekreśla szanse na zatrudnienie. Podpowiadamy, jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci do pracy. Koniecznie zapoznaj się z nimi, by łatwiej Ci było ich uniknąć.

Masz trudność w mówieniu o swoich zaletach

Wiele osób ma wrodzoną skłonność do zaniżania swojej wartości. Rozmowa kwalifikacyjna jest czasem, w którym powinieneś zaprezentować się z jak najlepszej strony. Częstym pytaniem ze strony rekruterów jest prośba o wymienienie swojego największego sukcesu lub mocnych stron. Twoim zadaniem w czasie spotkania rekrutacyjnego jest przekonanie osoby prowadzącej je, że jesteś najlepszym kandydatem na wybrane stanowisko. Jeśli masz trudności w wyliczeniu swoich zalet, przygotuj je przed interview. Wypisz je na kartce i uzupełnij konkretnymi sytuacjami z życia zawodowego, w których miałeś okazję się nimi wykazać.

Nie wiesz nic o firmie, do której aplikujesz

To zaskakujące, jak wielu kandydatów do pracy nie ma pojęcia u kogo chce się zatrudnić. Możesz być pewien, że pytanie o wiedzę na temat przyszłego pracodawcy pojawi się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Przygotuj się do niego wcześniej. Wiele interesujących informacji na temat pracodawców znajdziesz na stronie Pracuj.pl.

Nieodpowiedni ubiór

Strój na rozmowie kwalifikacyjnej ma duże znaczenie. Jego odpowiedni dobór zdecydowanie wspiera wrażenie, jakie chciałbyś wywrzeć na rekruterze. Niewłaściwe ubranie może przekreślić Twoje szanse na zatrudnienie. Korzystaj z porad specjalistów podczas kompletowania garderoby na spotkanie rekrutacyjne. Wiele inspirujących artykułów bez trudu znajdziesz w internecie. Pamiętaj, że nawet najbardziej elegancki ubiór nie przyniesie dobrego efektu, jeśli będzie zmięty lub poplamiony.

Nie masz pytań

Brak pytań z Twojej strony w czasie rozmowy kwalifikacyjnej sugeruje osobie rekrutującej, że jesteś bierny i mało zaangażowany w zdobycie danej pracy. Zadawanie pytań rekruterowi jest stałym elementem każdego interview. Przygotuj się do tego wcześniej. Spisz pytania, jakie chciałbyś zadać. Staraj się, aby wynikało z nich, że interesujesz się szczegółami związanymi z pracą, o którą się starasz oraz życiem firmy, do której aplikujesz. Nie zadawaj pytań, na które odpowiedź z łatwością można znaleźć w sieci.

/Artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2019-10-01, godz:

Terminarz Kina Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.
Wróć do góry