swietokrzyskie.info

Sobota, 19 października 2019, Do końca roku 73 dni Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Jak sprawdzić gdzie znajduje się przesyłka?

Dodane: Milena Data: 2019-06-18 09:07:18 (czytane: 2299)  Wersja do druku

Nadajesz przesyłkę kurierską i chcesz ją monitorować? Wysyłasz prezent do rodziny w innym mieście lub kraju, a może masz sklep internetowy i nadajesz paczki do swoich klientów? Dzięki usłudze śledzenia możesz sprawdzić, w jakim miejscu aktualnie znajduje się przesyłka i kiedy dotrze do odbiorcy. Zobacz, jak korzystać z tej usługi.

Większość sklepów internetowych podaje swoim klientom dane śledzenia przesyłek, aby w dowolnym dla siebie momencie mogli sprawdzić, gdzie znajduje się ich paczka i kiedy mogą spodziewać się kuriera. Te dane to nic innego, jak unikalne numery paczek i adresy www, pod którymi można sprawdzić, gdzie znajduje się konkretna przesyłka. Na stronach firm kurierskich znajdują się specjalne zakładki przeznaczone do sprawdzania, gdzie znajduje się paczka. Po wpisaniu kodu w rubrykę śledzenia wystarczy tylko kliknąć „Szukaj” lub po prostu wcisnąć Enter i strona pokazuje poszczególne etapy podróży paczki od momentu jej zarejestrowania w systemie, do jej doręczenia. Możliwość śledzenia przesyłki przydaje się do ustalenia terminu odbioru. Gdy odbiorca widzi, że paczka znajduje się już w rozdzielni na terenie jego miasta, to z całym prawdopodobieństwem będzie doręczona jeszcze tego samego dnia, więc można się przygotować na wizytę kuriera.

mapa.jpg
 
Monitorować możesz między innymi przesyłkę wysłaną za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Ten kurier odznacza się bardzo szeroką ofertą usług kurierskich w skali europejskiej i szybkimi terminami doręczeń. W śledzeniu przesyłek dostarczanych za pośrednictwem tej firmy możesz wykorzystać tracking GLS. Przesyłkę śledzi się na podstawie numeru wysyłanego na adres e-mail odbiorcy, który zawiera wszystkie kluczowe dane- jest źródłem informacji o każdej operacji, która przekazywana jest do systemu firmy kurierskiej. Aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się Twoja przesyłka wprowadź numer śledzenia na stronie Furgonetka.pl lub bezpośrednio w aplikacji mobilnej, w której uzyskasz pełne informacje dotyczące położenia swojej paczki. Tracking GLS to wygodna forma kontroli nad przesyłką wysłaną lub odbieraną – status paczki możesz monitorować wszędzie, gdzie masz dostęp do internetu, a co ważne odbywa się to w czasie rzeczywistym.
 
Usługa śledzenia jest darmowa i korzystają z niej wszystkie firmy kurierskie oferujące swoje usługi. W każdym przypadku sprawdzenie statusu przesyłki wygląda tak samo.
 
Jeśli chcesz nie tylko śledzić, ale też nadawać paczki tanio i wygodnie, wysyłaj przesyłki za pośrednictwem serwisu https://furgonetka.pl.

/artykuł sponsorowany/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2019-10-01, godz:

Terminarz Kina Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.Wróć do góry