swietokrzyskie.info

Sobota, 19 października 2019, Do końca roku 73 dni Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

'Twój przykład - Moje życie' kampania edukacyjna w buskiej podstawówce

Dodane: Milena Data: 2019-06-08 09:45:05 (czytane: 1014)  Wersja do druku

W buskiej Szkole Podstawowej nr 3 miała miejsce inauguracja kampanii edukacyjnej „Twój przykład – Moje życie”. Policjanci zaprezentowali nauczycielom i uczniom trzy spoty przygotowane specjalnie na potrzeby kampanii. Jej nadrzędnym założeniem jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, poprzez wskazanie dorosłym, że dawany przez nich zły przykład może doprowadzić do tragedii dziecka.

Spotkanie policjantów z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Busku – Zdroju rozpoczęło się od projekcji spotów promujących kampanię „Twój przykład – Moje życie”. Tym samym zainaugurowano kampanię na terenie powiatu buskiego. W trzech krótkich filmach, policjanci przedstawili różne historie. Nadrzędnym założeniem kampanii jest zwiększenie bezpieczeństwa na drogach, poprzez wskazanie dorosłym, że dawany przez nich zły przykład może doprowadzić do tragedii dziecka. Warto zwrócić uwagę, że również przykład starszego rodzeństwa czy starszych kolegów także ma wpływ na bezpieczeństwo młodszych użytkowników dróg. Uczniowie w skupieniu obejrzeli zaprezentowane im spoty.

policja1.jpg

policja_1.jpg

W dalszej części spotkania policjanci omówili zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Przypomnieli, jak wybrać bezpieczne miejsce do zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed przyjmowaniem poczęstunku od osób nieznajomych i przed wsiadaniem do pojazdów takich osób. Podczas wypoczynku nad wodą apelowali, aby przestrzegać regulaminu kąpieliska i wykonywać polecenia wydawane przez ratowników. Omówili, dlaczego nie wolno skakać do nieznanej wody oraz jaki kolor flagi zezwala na wejście do wody. Sprawdzili także znajomość telefonów alarmowych służb ratowniczych.   

Opr. TP

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2019-10-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.  Wróć do góry