swietokrzyskie.info

Sobota, 19 października 2019, Do końca roku 73 dni Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

'Cytrynka zamiast dymka' - wspólna akcja policjantów i 'Sanepidu'

Dodane: Milena Data: 2019-06-07 12:12:15 (czytane: 1174)  Wersja do druku

Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne. Dzień ma również zachęcić do 24-godzinnego okresu abstynencji od wszystkich form konsumpcji tytoniu na całym świecie.

„Cytrynka zamiast dymka” – taką akcję przeprowadziła w ubiegłym tygodniu dzielnicowa z Komisariatu Policji w Stopnicy wspólnie z przedstawicielkami Powiatowej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Busku – Zdroju. Podczas prowadzonych działań przedszkolaki z Tuczęp wręczały niepalącym kierującym jabłka lub cytrynę w przypadku, gdy kierujący był palaczem tytoniu.

policja.jpg

policja2.jpg

W ubiegłym tygodniu w Tuczępach, st. sierż. Monika Socha z Komisariatu Policji w Stopnicy wspólnie z przedstawicielkami buskiego „Sanepidu” oraz miejscowymi przedszkolakami prowadziła działania pod nazwą „Cytrynka zamiast dymka”. Policjantka sprawdzała, czy kierowcy nie łamią przepisów ruchu drogowego. W trakcie kontroli dzieci nagradzały jabłkiem kierowców, którzy jechali zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Na popełniających wykroczenia w ruchu drogowym czekała kara - zjedzenie plasterka kwaśnej cytryny. Dodatkowo w związku z przypadającym 31 maja Światowym Dniem bez Papierosa, dzieci wręczały niepalącym kierującym jabłka lub cytrynę w przypadku, gdy kierujący był palaczem tytoniu. Przedszkolaki zachęcały do zerwania z nałogiem palenia papierosów.

Opr. TP

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2019-10-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.  Wróć do góry