swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 23 września 2019, Do końca roku 99 dni Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Wiadomosci

Wznowienie prac na stadionie

Dodane: Milena Data: 2019-05-18 10:22:46 (czytane: 1804)  Wersja do druku

Umowa na kontynuację prac przy przebudowie stadionu sportowego w Busku-Zdroju została podpisana we wtorek 30 kwietnia.

Stosowne dokumenty sygnował burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora, przy kontrasygnacie skarbnika Artura Tokarza, oraz pełnomocników: burmistrza - Tomasza Mierzwę i wykonawcy - Jarosława Zabielskiego.

stadion.jpg

Inwestycja przerwana z powodu wycofania się firmy S-Sport z Katowic, zostanie ostatecznie dokończona przez dwie firmy: Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Dziuba oraz Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. z Piaseczna. Prace będą polegały na dokończeniu budowy czterech boisk piłkarskich wraz z wykonaniem oświetlenia i trybun. Zostanie również wybudowane boisko wielofunkcyjne do gier zespołowych, kort do squasha, plac do jazdy na rolkach oraz dwa korty tenisowe. Natomiast istniejący budynek szatniowy będzie wyremontowany. Zakłada się, że prace przy modernizacji stadionu zakończą się do 31 sierpnia 2019 roku.

Źródło: umig.busko.pl

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (4)
     

Łukasz Nowak (2019-05-21 16:09:52)

Od dawna byłem krytykiem działań pana radnego Łukasza, przede wszystkim co ich formy, a często także co do meritum. Jednak między kontrowersyjnymi działaniami na Radzie, a byciem przestępcą kryminalnym jest jeszcze długa droga. Czy w jego przypadku doszło do przekroczenia tej granicy? Tego nie wiem. Jednak niezależnie, czy z kimś sympatyzuję, każdy ma prawo do uczciwego procesu karnego. Niestety, MINISTROWIE BRUDZIŃSKI ORAZ JAKI ZACHOWALI SIĘ SKANDALICZNIE narzucając niezawisłym sędziom, jaką karę powinni wymierzyć. Takie zachowanie jest niegodne ministrów rządu demokratycznego państwa prawa, jakim według konstytucji jest Polska. Co więcej, publicznie zwyzywali go, nazwali bandytą. A co jeśli okaże się po badaniach, ktoś mu coś wsypał podstępnie? Wtedy nie będzie mógł być uznany za winnego, bo w każdym cywilizowanym systemie prawnym niepoczytalność nie pozwala na skazanie. Czy wtedy przeproszą? Nie oceniam teraz, czy jest winny, czy nie. To powinno być zbadane w śledztwie, które powinno być rzetelne (brak aresztu dla policjanta pozwala na wątpliwości, czy tak będzie). Jeśli jest winien - niech poniesie odpowiednią karę, ale O T6YM NIECH DECYDUJE SĄD po przesłuchaniu stron i ocenie dowodów, A NIE POLITYCY. Nie jestem zwolennikiem tego radnego, jednak TU CHODZI O ZASADY DEMOKRACJI. Zachowania ministrów rządu pis pasują raczej do ustrojów sanacyjnego i stalinowskiego, których syntezą jest państwo pis.

kierowca (2019-05-19 20:28:33)

trzeba dokonczyc w tym roku ta obwodnice na co pan czeka panie burmistrzu pogoda jest kasa jest dzialaj pan

ASD (2019-05-19 09:20:23)

Świetlice w regionie pozamykał dla dzieciaków to mu zostanie na dokończenie obwodnicy

a kiedy zostanie podpisana umowa na dokończenie obwodnicy na Sikorskiego ????? (2019-05-18 12:52:23)

bo tam też jest połowa prac zrobiona , a fajnie by było jak byście już skończyli nie było by korków na Grotta

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2019-09-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.  Wróć do góry