swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 23 września 2019, Do końca roku 99 dni Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Wziął perfumy i wyszedł ze sklepu, teraz odpowie przed sądem

Dodane: Milena Data: 2019-05-17 12:07:08 (czytane: 1204)  Wersja do druku

W minioną sobotę personel jednej z buskich drogerii zgłosił kradzież kosmetyków. Do sklepu wszedł mężczyzna, wziął z półki dwa flakony perfum i wyszedł. Straty spowodowane kradzieżą oszacowano na kwotę 620 zł. Wczoraj buscy kryminalni zatrzymali dobrze znanego im 28 – latka. Usłyszał już zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy.


Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, w jednej z buskich drogerii. Do sklepu wszedł mężczyzna, wziął z półki dwa flakony markowych perfum i wyszedł nie płacąc za towar. Straty sklepu spowodowane kradzieżą oszacowano na kwotę 620 zł. Na miejsce przyjechał policyjny patrol. Funkcjonariusze przejrzeli nagranie z monitoringu i rozpoznali na nim doskonale znanego im 28 – letniego mieszkańca Buska – Zdroju. Policjanci rozpoczęli poszukiwania podejrzewanego o kradzież. Wczoraj kryminalni zatrzymali 28 – latka. Ukrywał się u swojego znajomego, ale na niewiele mu się to zdało. Usłyszał już zarzut kradzieży.      

Konsekwencją czynu, o który podejrzany jest mieszkaniec Buska – Zdroju może być nawet 5 – letnia kara pozbawienia wolności.

Opr. TP

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

janek (2019-05-19 15:29:08)

no cóż, jeżeli chodzi o kradzież flakonika z perfumą to złodziej dostanie wyrok do odsiadki, bo ktoś poniósł szkodę. Natomiast jeżeli chodzi o morderców zwierząt, buski sąd nie powołuje i nie przesłu***e oskarżyciela posiłkowego, ponieważ jak napisała Pani sędzia K. zwierzęta nie należą do oskarżyciela posiłkowego. Przepraszam pani sędzino, te zwierzęta są moje i pani, to my płacimy podatki, żeby te zwierzęta były między nami i mamy obowiązek dbania o nie. ja uzasadnienie pani decyzji wyślę do ministra sprawiedliwości, czy można tak nieludzko myśleć jako "sędzina" gardząc naturą i przyrodą w imię pojęcia pani prawa własności?

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2019-09-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.  Wróć do góry