swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 23 września 2019, Do końca roku 99 dni Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Konrad Berkowicz i Dawid Lewicki z wizytą w Busku-Zdroju (video)

Dodane: Milena Data: 2019-05-14 16:52:39 (czytane: 5042)  Wersja do druku

W Busku-Zdroju, odbył się briefing prasowy, w którym uczestniczyli lider listy Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy - Konrad Berkowicz oraz "dwójka" na tej samej liście - Dawid Lewicki.

We wtorek, 14 maja gościem w Busku-Zdroju był Konrad Berkowicz, lider listy Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy w okręgu małopolsko-świętokrzyskim do Parlamentu Europejskiego.

briefing1.jpg

briefing.jpg

Briefing prasowy odbył się w buskim Parku Zdrojowym, a uczestniczył w nim także Dawid Lewicki "dwójka" na liście Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Kandydaci do Parlamentu Europejskiego zachęcali do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z wydarzenia.



  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (18)
     

do Łukasza Nowaka (2019-05-17 19:34:59)

kogo popierasz to interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

Łukasz Nowak (2019-05-17 17:45:43)

Popieram panią Magdalenę Fogiel-Litwinek z ruchu Kukiz'15.

oto jak jeden przedwojenny literat rozszyfrował skrót ONR: (2019-05-16 18:08:53)

Onanizm Naszą Radością, nienawidzili go za to narodowcy, krytykował Polaków, Żydów (sam był Żydem), Kościół, był za swoje poglądy tak znienawidzony przez przedwojenne pseudodemokratyczne władze, że w 1939 roku miał być osadzony w Sanatorium SPA w Berezie Kartuskiej. Na szczęście nie doszło do tego z powodu wybuchu wojny. Pamiętajcie Polacy, że paradowanie z pochodniami to nie jest objaw patriotyzmu. Ci którzy paradowali przed II Wojną Światową pierwsi spieprzali przez Zaleszczyki. Dość powiedzieć, że po ewakuacji do Francji na jednego oficera przypadało 2,5 szeregowca. Czyli jeden ordynans, 1,5 pucybuta który mógł dostać w pysk od szefa.

nie straszcie ludzi ustawą 447: (2019-05-16 06:10:15)

Żydzi, którzy zginęli w czasie wojny i nie pozostawili spadkobierców byli obywatelami Polski więc pozostawione przez nich mienie jest własnością naszego kraju. Pamiętajcie, że Jankesi nie mają przyjaciół tylko wlasne interesy.

M (2019-05-15 17:46:14)

3krotny budzet naszego panstwa a pis slugusy izraela sa ich wykonawcami. Jak chcemy jeszcze zyc w naszym kraju to trzeba glosowac tylko na Kukiz lub Konfederacje

Świadomy Polak (2019-05-15 09:23:56)

Stołki to jedna sprawa, ale mało kto wie i zdaje sobie zdaje sprawę że będziemy musieli wypłacić (przyjaciołom w wierze) kwotę przewyższającą dwukrotnie budżet Państwa Polskiego. Ustawa 447 - odsyłam do Youtube i red. Michalkiewicza.

Do wszystkich ponizej (2019-05-15 08:50:09)

Macie rację!!!Chodzi o stołki w Brukseli i o wysokie uposażenia a potem emerytury!!!jak zwykle będziemy wybierać mniejsze zło!!! Pozdrawiam myślących!!!

Aaaa (2019-05-15 08:21:47)

Pamiętaj: lubawski człowiekiem prof. Gowina, zaś gawin i śliwka ludźmi cieślaka. Dlatego mają stołki w Uzdrowisku. Lubawskiego nie chcieli już w Kielcach, bo je zadłużył po uszy. Za to mają bodaj najdroższe przystanki w Polsce, które nawet nie chronią podczas opadów. Jego nawet w kieleckim pisie nie lubią. Za to ma protekcję obrotowego prof. Gowina. Zapytaj ludzi z Kielc, do czego lubawski doprowadził Chemadin. Z Uzdrowiskiem będzie jak ze stadninami lub z Chemadinem. GŁOS NA cieślaka GŁOSEM NA LUBAWSKIEGO. GŁOS NA cieślaka GŁOSEM ZA NISZCZENIEM BUSKIEGO UZDROWISKA.

do poniżej (2019-05-15 08:01:22)

A pisowi oraz koalicji jewropejskiej to niby o Polskę chodzi?? Im też tylko na korycie zależy.

(2019-05-15 07:43:15)

To raczej dziwny twór, skupiający różne elementy o skrajnie przecistawnych poglądach, nie dających się normalnie połączyć. Czy to nie sugeruje, ze nie o idee, nie o poglądy czy wizję Polski chodzi, a o korytko i stolek? Smutne.

Świadomy Polak (2019-05-15 07:26:05)

Konfederacja to jedyna opcja dla Polski. Nikt poza Nimi nie mówi o ustawie 447, która pozwala ,,przyjaciołom w wierze" żądać od Nas odszkodowań za mienie bezspadkowe pozostawione po wojnie. Telewizja ,, polska" milczy..............

przypomnijcie mi: (2019-05-15 06:45:43)

czy narodowcy to ta formacja urządzająca pochody z pochodniami, bo nie kojarzę...

pamięć (2019-05-14 22:40:43)

Przypominam, że prof. Gowin był przez wiele lat w PełO gdy były afery VAT, Amber Gold, hazardowa, a nawet był ministrem w rządzie tuska. Gdy był ministrem, pocztę z sądów dostarczała firma związana z jego kumplem. Opuśclł platformę, jak już mocno tonęla. Cieślak nosił teczkę za siekierskim, a gawin był w psl.

do poniżej (2019-05-14 22:36:35)

A co innego łączy Gowina i Cieślaka z Lipcem i Ziobrą, jak nie chęć utrzymamania stołków?