Wtorek, 16 kwietnia 2024, Do końca roku 259 dni Imieniny: Bernarda, Biruty, Erwina

Wiadomosci

HLB Buskowianka wygrywa z UKS MOSM Vocare Bytom (foto)

Dodane: Milena Data: 2019-05-14 11:35:09 (czytane: 11659)  Wersja do druku

W ostatnim meczu przed własną publicznością, HLB Buskowianka wygrała z drużyną UKS MOSM Vocare Bytom 29:25 (14:15).

W niedzielę, 12 maja 2019 roku w ramach II ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn, HLB Buskowianka zagrała z drużyną UKS MOSM Vocare Bytom.

HLB Buskowianka wygrała, ale musiała się mocno napracować. Do przerwy goście prowadzili jedną bramką 14:15. W 45 minucie HLB Buskowianka prowadziła 22:20, a w 56 minucie 25:23. Mecz zakończył się wynikiem 29:25 dla gospodarzy.

Jedyne z czego jestem zadowolony to zdolności zespołu do tworzenia dogodnych sytuacji rzutowych w dłuższym okresie czasu, gdy przeciwnik stosował obronę 5+1. Cała reszta naszych działań na bardzo słabym poziomie. Z takim przeciwnikiem emocje powinny skończyć się w 20 min., a my powinniśmy myśleć tylko o rotacji zawodników. Mam nadzieję, że w środę w meczu z mocną drużyna SMS zobaczę zdecydowanie inny zespół w akcji - skomentował Zygmunt Kamys trener HLB Buskowianka.

HLB Buskowianka - UKS MOSM Vocare BPO Bytom 29:25 (14:15)

HLB Buskowianka: Smagór, Pałys, Duda - Żarnowski 4, Mizdra, Obłąk 2, Szustak 3, Trutkowski, Bąk 6, Maj 1, Kwieciński 3, Glita 5, Kubisztal 5.

UKS MOSM Vocare BPO Bytom: Bartczyński, Behrens, Garczyk, Gęsiarz, Gwóźdź, Namyslo, Niewrzela, Szczęsny, Zoleński, Zubowicz.

W środę, 15 maja 2019 r. o godzinie 20.30 HLB Buskowianka zagra ostatni w tym sezonie mecz na wyjeździe z NLO SMS ZPRP Kielce.

HLB Buskowianka składa podziękowania Urzędowi Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Burmistrzowi Waldemarowi Sikorze, Staroście Jerzemu Kolarzowi oraz Sponsorom Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A producentowi wody mineralnej Buskowianka, który jest strategicznym sponsorem zespołu oraz Zakładowi Metalowo-Kotlarskiemu „SAS” Mieczysław Sas, Pałacowi w Konarach, Auto-Komis Special Ernest Czaja, Firmie GRASS-ROL, MG Select oraz Hotelowi Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellnes.