swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 23 września 2019, Do końca roku 99 dni Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zmiany w zarządzie ROT WŚ

Dodane: Milena Data: 2019-05-18 11:44:15 (czytane: 1540)  Wersja do druku

Michał Maroński, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój został członkiem Zarządu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Zastąpił na tym stanowisku byłego wiceburmistrza Henryka Radosza. Wyboru dokonano podczas Walnego Zebrania ROT WŚ w Kielcach, w dniu 29.04.2019 r.

ROT WŚ jest jedną z największych Regionalnych Organizacji Turystycznych w Polsce, która działa od 16 lat Wśród kilkunastu stowarzyszeń tego typu, przoduje w liczbie członków, rocznego budżetu i realizowanych projektów oraz przedsięwzięć promocyjnych, konsekwentnie budując markę turystyczna województwa świętokrzyskiego. M.in. jest autorem hasła promocyjnego: „Świętokrzyskie czaruje”, pomysłodawcą targów AGROTRAVEL w Kielcach czy koncertów telewizyjnych pod nazwą „Sabat Czarownic”.

ROTWS.jpg

ROT WŚ jest także liderem projektu „Green Velo” realizowanego przez 5 województw Polski wschodniej, na który pozyskano z funduszy unijnych prawie 25 milionów złotych. ROT WŚ jest także platformą współpracy w zakresie turystyki i promocji świętokrzyskich samorządów i biznesu.


 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2019-09-01, godz:

  Terminarz Kina Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.
  Wróć do góry