swietokrzyskie.info

Środa, 19 czerwca 2019, Do końca roku 195 dni Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Wiadomosci

Wicepremier Beata Szydło z wizytą w Busku-Zdroju (foto/video)

Dodane: Milena Data: 2019-03-15 23:22:57 (czytane: 13546)  Wersja do druku

W piątek, 15 marca Wicepremier Beata Szydło odwiedziła województwo świętokrzyskie, gościła w buskim Uzdrowisku.

Wicepremier Beata Szydło odwiedziła Targi AGROTECH oraz LAS-EXPO w Kielcach, a później spotkała się w buskim Uzdrowisku z działaczami Zjednoczonej Prawicy z terenu województwa świętokrzyskiego.

beata_szydlo3991.jpg

beata_szydlo.jpg

beata_szydlo399.jpg

Podczas spotkania Wicepremier podsumowała funkcjonowanie rządowych programów. Jak mówiła Wicepremier Beata Szydło: Dziękuję za zaproszenie do debaty i tego pięknego miejsca. Debata będzie podsumowaniem tego, co zostało już zrealizowane oraz przygotowane dla samorządów. To spotkanie to także okazja do opowiedzenia o nowych projektach.

Była to już druga wizyta Wicepremier w Busku-Zdroju, podczas swojej pierwszej spotkała się z mieszkańcami i kuracjuszami w buskim Parku Zdrojowym.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video:




  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (52)
     

stachu (2019-05-13 15:43:42)

Czy w województwie świętokrzyskim nie ma mądrych ludzi i musimy głosować na tych z Warszawy nie ważne z jakiej partii są czy z PO czy z PiSPrzecież oni uważają że u nas ludzie są nieudolni i nie znają języków

ADAM (2019-03-21 08:54:49)

Czy ktokolwiek zastanowił się nad sensem tych spotkań i wypowiedzi tych działaczy partyjnych, toż to przecież epoka gierka w pełnym rozkwicie, puste słowa bez pokrycia w działaniu ale o to właśnie chodzi, dużo głośnych słów, oklaski jest cudownie a będzie jeszcze lepiej tylko dajcie nam kolejne 4-lata, - BO MUSIMY ZREALIZOWAĆ ŻY@>WSKIE ROSZCZENIA, BO MUSIMY WAS OGRABIĆ I ZROBIĆ Z WAS NIEWOLNIKÓW, BO MUSIMY STWORZYC POLIN I MUSIMY UNICESTWIĆ TEN NARÓD A BOGACTWA TEJ ZIEMI MAJĄ SŁUŻYĆ INNYM - TO JEST CEL, i na koniec pytanie - kto płaci za te spotkania i dlaczego urzędnik państwowy który dostaje wynagrodzenia za pracę w rządzie RP w godzinach pracy robi kampanię wyborczą dla partii politycznej? - DAJECIE SIĘ POLACY OSZUKIWAĆ I JESZCZE ZA TO PŁACICIE!!!

(2019-03-21 08:53:53)

obywatel (2019-03-20 21:38:46)

pozdrawia buskich cichociemnych stojących wedle drzwi

oj patrioci: (2019-03-19 20:32:32)

to dlaczego nie kupujecie w sklepach osiedlowych tylko w Lidlach, Biedrach, Kauflandach. Jak firmie podwyższają ceny prądu, gazu, wody to firma podnosi ceny wyrobu, to samo jest z handlem jak dowalą większy podatek to więcej zapłaci klient. Robią wam wodę w mózgownicy: my jesteśmy Mesjaszem Narodów, to wszystko to wina Niemców i Unii. Jakby nie Unia to połowa dalej w nocy srałaby zimą do wiaderka albo wypuszczała gówno do rowu, nie wspomnę o tym, że dzięki ruchowi bezwizowemu i pracy w Reichu, Austrii, Belgii, itp. Polacy rocznie przesyłają do kraju kilka miliardów Euro, która to kasa napędza naszą NĘDZNĄ gospodarkę.

do Ewc (2019-03-19 11:25:39)

Przecież PiS to farbowany PSL.

Ewc (2019-03-19 11:15:27)

Ja głosuje na PiS. Nie podoba mi się w PSL że straciła już dawno tożsamość i dla władzy są gotowi z diabłem się ulozyc .

do Pyta...cz (2019-03-19 08:33:32)

Np. Jankowski, Lasak, albo pracownicy innych uzdrowisk.

do AD VOCEM (2019-03-19 08:28:38)

Łżesz ty! Unia nie mogła pozwolić, bo w ustawie były 2 stawki. Jakby nie było zróżnicowania, to by Unia pozwoliła i ten pisowski kłamca Cieślak o tym wiedział.

Pyta...cz (2019-03-18 16:33:26)

Do krytyków Lubawskiego.Kogo z Buska i okolic wiedzielibyście na stołku Prezesa Uzdrowiska zamiast Wojciecha L??????

AD VOCEM DO: Co do niepłacenia w Polsce podatków (2019-03-18 07:11:53) przez sieci zagraniczne, to kłamcy z pis z cieślakiem obiecali podatek od handlu i go nie wprowadzili. (2019-03-18 14:22:45)

Człowieku kłamiesz w żywe oczy! Łżesz bezczelnie! PIS chciał wprowadzić podatek od wielkich sieci handlowych, ale UNIA EUROPEJSKA TO ZABLOKOWAŁA, tłumacząc, że byłaby to niedozwolona pomoc publiczna w stosunku do małych sklepów, bo one by tego podatku nie płaciły.

do tego poniżej (2019-03-18 14:12:13)

Kampania do Euro a na spotkaniu ani jednej flagi unijnej: zaniedbanie, przeoczenie, czy celowa działalność nowych władz uzdrowiska..Martwi nas i to,że co jakiś czas przywozicie nam spadochroniarzy o których wiemy tylko tyle co media zamieściły na swych stronach.Przecież my mamy w powiecie buskim bardzo zdolnych działaczy a spadochroniarze zajmują im miejsca i nie pozwalają im się rozwijać. Bardzo nieładnie postępujecie. Co do zielonych to oni potrafią się przylepić do każdej władzy byle były stołki i ordery.

(2019-03-18 12:20:44)

Ocho... jedno pytanie a taką wściekłość wywołało. Ciekawe.

:) (2019-03-18 10:52:04)

zamknijcie te gęby zielone, koniczyną usmarowane. wciąż powinniście żreć podkradaną koniczynę z pańskiego dworu. wykształcił za darmo PRL chamów. natworzono w PRL-u kierunków dla chamów. Inżynier rolnik np. Przed wojną na uniwersytetach można było uzyskać zawód AGRONOM. I to był zawód. A komuchy narobiły zawodów : inżynier rolnik , inżynier pastuch itp - gospodarka kolegialna. Kolegialnością do dzisiaj podpiera się lokalny starosta- komunistyczne dziecko szczęścia.

Lucyna (2019-03-18 07:39:09)

A Czesiu K z Uzdrowiska to co robi na tymTo spotkaniu? Przeciez on w PSL jest.