swietokrzyskie.info

Wtorek, 22 stycznia 2019, Do końca roku 343 dni Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Wiadomosci

Imprezy sylwestrowe w Świętokrzyskiem

Dodane: Milena Data: 2018-12-31 13:29:48 (czytane: 2422)  Wersja do druku

Koniec 2018 roku i początek 2019 roku mieszkańcy regionu mogą świętować pod gołym niebem. Imprezy plenerowe, koncerty i pokazy fajerwerków odbędą się w wielu świętokrzyskich miastach.

W Kielcach tegoroczna zabawa sylwestrowa  rozpocznie się o godz. 21.30. Na scenie na kieleckim rynku wystąpi zespół  „5 nad ranem”. Grupa specjalnie na tę okazję przygotowała zestaw największych hitów tanecznych. Około 22.40 rozpocznie się koncert zespołu Rico Sanchez & Gipsys. Wizytówką grupy jest połączenie znanych przebojów „Gipsy Kings”, takich jak “Volare”, “Bamboleo” czy “Soy” z własną twórczością lidera grupy. O północy tradycyjnie zobaczyć będzie można pokaz sztucznych ogni. Imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

sylwester_2.jpg

Powitanie Nowego Roku w Sandomierzu rozpocznie się o godz. 22.00 koncertem zespołu “Projectband”. O północy odbędzie się pokaz fajerwerków oraz korowód z polonezem –wspólny tradycyjny taniec z pochodniami wokół Ratusza, który poprowadzi Chorągiew Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej. Imprez zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Mieszkańcy Buska – Zdroju powitają Nowy Rok wspólnie z zespołem „Roxanne – Roxette Tribute Band”, który wykona największe przeboje legendarnej szwedzkiej grupy Roxette. O północy niebo nad Buskiem rozpali pokaz sztucznych ogni. Imprezę zakończy koncert zespołu Baby Rock, który zaprezentuje utwory z topu list przebojów.

W Pacanowie zabawę sylwestrową rozpocznie o godz. 23.00 koncert zespołu AXER. Nie zabraknie pokazu sztucznych ogni, dyskoteki pod gwiazdami oraz degustacji smakołyków przygotowanych przez stowarzyszenia

Na Placu przed Centrum Kultury w Jędrzejowie odbędzie się tegoroczny Sylwester “pod gwiazdami”. Zabawie towarzyszyć będzie DJ, a o północy będzie okazja podziwiać pokaz fajerwerków. Tanecznych przebojów oraz pokazu sztucznych ogni nie zabranie także na Rynku w Wodzisławiu.

O godz. 23.00 na Placu Kościuszki w Małogoszczu rozpocznie się „Bal Sylwestrowy”, który poprowadzi Jedyny – Taki DJ.pl. Oprócz szampańskiej zabawy w programie znalazły się życzenia noworoczne oraz pokaz sztucznych ogni. Natomiast w Sędziszowie zabawa rozpocznie się o godz. 22.30. Po północy odbędzie się tradycyjny pokaz fajerwerków.

Tanecznej zabawy nie zabranie także w Kazimierzy Wielkiej. Imprezę poprowadzi Folkman, znany wokalista, wodzirej i gitarzysta z Nowego Sącza. Nie zabraknie symbolicznego toastu szampanem, zaś gdy wybije północ niebo nad Kazimierzą rozświetli efektowny pokaz fajerwerków.

W Bielinach impreza rozpocznie się o godz. 23.00 na placu przed Centrum Tradycji i Kultury Gór Świętokrzyskich. Zabawę poprowadzi DJ. Nowy Rok mieszkańcy Bielin powitają lampką szampana. Odbędzie się także pokaz sztucznych ogni. Sylwester „pod gwiazdami” odbędzie się także w Staszowie (Rynek), Połańcu (muszla koncertowa), Rakowie (Rynek), Stąporowie, Opatowie (Rynek), Ożarowie (osiedle Wzgórze).

W Strawczynie publiczność bawić będzie zespół EGO, który pochodzi z Łagowa, a w Łopusznie wokalistka Karla, która zaśpiewa największe hity minionego roku. O północy rozpocznie się pokaz sztucznych ogni.

O godz. 22.00 na placu przed Centrum Samorządowym w Morawicy rozpocznie się impreza sylwestrowa. W programie m.in. zabawa taneczna prowadzona przez DJ Sławomira Orkisza, konkursy z nagrodami oraz lampka szampana. O godz. 24.00 zaplanowano pokaz sztucznych ogni oraz wspólny toast noworoczny. Ciekawie zapowiada się impreza w Końskich. Publiczność będzie miała okazję bawić się przy największych tanecznych hitach minionego roku. Do zabawy i tańca wszystkich przybyłych zagrzewać ma DJ.

W Ostrowcu Świętokrzyskim gwiazdą zabawy sylwestrowej będzie Krzysztof K.A.S.A. Kasowski. Publiczność będzie miałam okazję pobawić się przy takich hitach jak: „Piękniejsza”, „Maczo”, „Dżu-Dżu (Ja wierzę, że)”, „Każdy Lubi Boogie”, „Seks i Kasa”, „Smak 80-tych lat” czy „Powiedz Gdzie Jesteś. Impreza na Rynku rozpocznie się o godzinie 21.30, wtedy grac będzie DJ ZENdeck. Koncert gwiazdy zaplanowano na godzinę 22.30. Tuż przed północą odliczanie do rozpoczęcia 2019 roku, życzenia od władz miasta i powiatu. Wspólne powitanie Nowego Roku zakończy pokaz sztucznych ogni.

W Starachowicach wystąpi zespół Dance Express. Duet z Radomska zaprezentuje się około godz. 23.00 i przedstawi swoje największe przeboje do tańca: “Bum Tarara Bum”, “Maluch”, “Chcesz czy nie”, “Mała czarna”, “500 + na nowy wóz” czy “Dziewczyna o perłowych włosach”. O północy odbędzie się pokaz fajerwerków.

Źródło: swietokrzyskie.pro

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (1)
     

:) (2019-01-01 23:45:13)

pisz redaktorku lokalny : " w świętokrzyskim".

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2018-12-28, godz:

  Terminarz Kina Szkatułka

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Szkatułka" w Pacanowie.


  Imprezy, wydarzenia  Wróć do góry