Wtorek, 19 marca 2024, Do końca roku 287 dni Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Wiadomosci

HLB Buskowianka wygrywa na wyjeździe z SPR II Stal Mielec!

Dodane: Milena Data: 2018-12-09 18:05:23 (czytane: 10582)  Wersja do druku

W sobotę, 8 grudnia HLB Buskowianka rozegrała wyjazdowe spotkanie z drużyną SPR II Stal Mielec. Mecz zakończył się wynikiem 26:20 dla buskiej drużyny.

Mecz w pierwszej rundzie z zawodnikami z Mielca wygraliśmy sporą liczbą bramek, może to trochę nas uśpiło i pierwsza połowa była bardzo wyrównana, zakończyła się wynikiem 11:12 dla naszego zespołu. Zawodnicy z Mielca postawili się naszym atakom, nieźle bronił bramkarz gospodarzy, my nie uniknęliśmy kilku błędów - chwytu piłki. Po rozmowie w szatni zawodników z trenerem Zygmuntem Kamysem, druga część spotkania to zupełni inny obraz gry, dużo mniej błędów technicznych, mobilizacja, pomoc i walka w obronie oraz kilka kontrataków. Pozwoliło nam to wyjść na kilku bramkowe prowadzenie, czego nie oddaliśmy już do 60 minuty. To nasze drugie zwycięstwo z rzędu - informuje HLB Buskowianka.

W najbliższą sobotę, 15 grudnia o godzinie 18.00, HLB Buskowianka rozegra kolejne wyjazdowe spotkanie z zespołem AZS AGH Kraków.

HLB Buskowianka składa podziękowania Urzędowi Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Burmistrzowi Waldemarowi Sikorze, Staroście Jerzemu Kolarzowi oraz sponsorom Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A producentowi wody mineralnej Buskowianka, który jest strategicznym sponsorem zespołu oraz Zakładowi Metalowo-Kotlarskiemu „SAS” Mieczysław Sas, Pałacowi w Konarach, Auto-Komis Special Ernest Czaja, Firmie GRASS-ROL, MG Select oraz Hotelowi Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellnes.

„Zadanie pn. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród młodzieży poprzez prowadzenie buskiej drużyny piłki ręcznej w 2 Lidze jest współfinansowane ze środków Gminy Busko-Zdrój”.