swietokrzyskie.info

Wtorek, 22 stycznia 2019, Do końca roku 343 dni Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Biuro Nieruchomości MODERN s.c. - mieszkania, domy, działki

www.modernbroker.pl,nieruchomości, mieszkania, domy działki,na sprzedaż, do wynajęcia, mieszkanie, dom działka,sprzedam, kupię, zamienię, wynajmę, Busko,Pińczów, Jędrzejów, Staszów, Kazimierza, powiat buski,pińczowski, jędrzejowski,staszowski,kazimierski,włoszczowski

ul. Partyzantów 112. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

HLB Buskowianka wygrywa na wyjeździe z SPR II Stal Mielec!

Dodane: Milena Data: 2018-12-09 18:05:23 (czytane: 2901)  Wersja do druku

W sobotę, 8 grudnia HLB Buskowianka rozegrała wyjazdowe spotkanie z drużyną SPR II Stal Mielec. Mecz zakończył się wynikiem 26:20 dla buskiej drużyny.

Mecz w pierwszej rundzie z zawodnikami z Mielca wygraliśmy sporą liczbą bramek, może to trochę nas uśpiło i pierwsza połowa była bardzo wyrównana, zakończyła się wynikiem 11:12 dla naszego zespołu. Zawodnicy z Mielca postawili się naszym atakom, nieźle bronił bramkarz gospodarzy, my nie uniknęliśmy kilku błędów - chwytu piłki. Po rozmowie w szatni zawodników z trenerem Zygmuntem Kamysem, druga część spotkania to zupełni inny obraz gry, dużo mniej błędów technicznych, mobilizacja, pomoc i walka w obronie oraz kilka kontrataków. Pozwoliło nam to wyjść na kilku bramkowe prowadzenie, czego nie oddaliśmy już do 60 minuty. To nasze drugie zwycięstwo z rzędu - informuje HLB Buskowianka.

hlb_buskowianka.jpg

hlb_buskowianka1.jpg

W najbliższą sobotę, 15 grudnia o godzinie 18.00, HLB Buskowianka rozegra kolejne wyjazdowe spotkanie z zespołem AZS AGH Kraków.

HLB Buskowianka składa podziękowania Urzędowi Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Burmistrzowi Waldemarowi Sikorze, Staroście Jerzemu Kolarzowi oraz sponsorom Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A producentowi wody mineralnej Buskowianka, który jest strategicznym sponsorem zespołu oraz Zakładowi Metalowo-Kotlarskiemu „SAS” Mieczysław Sas, Pałacowi w Konarach, Auto-Komis Special Ernest Czaja, Firmie GRASS-ROL, MG Select oraz Hotelowi Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellnes.

„Zadanie pn. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród młodzieży poprzez prowadzenie buskiej drużyny piłki ręcznej w 2 Lidze jest współfinansowane ze środków Gminy Busko-Zdrój”.

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2018-12-28, godz:

  Terminarz Kina Szkatułka

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Szkatułka" w Pacanowie.


  Imprezy, wydarzenia  Wróć do góry