Wtorek, 19 marca 2024, Do końca roku 287 dni Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Buska Hala odczarowana! Maxfarbex zdobywa 3 punkty z wiceliderem! (foto/video)

Dodane: admin Data: 2018-12-09 18:15:47 (czytane: 24501)  Wersja do druku

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój podczas sobotniego meczu pokonał drużynę GKS Tychy. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

W sobotę w buskiej hali Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój podejmował GKS Futsal Tychy w ramach 1 Polskiej Ligi Futsalu (gr. południowa). Beniaminek z Buska miał za sobą serie trzech meczów bez zwycięstwa. Do naszego miasta zawitał nie byle kto - wicelider z Tych. Zadanie zdawało się być bardzo ciężkie, jednak nasi zawodnicy pokazali charakter i po bramkach Imieli oraz Talera pierwszy raz wygrali na naszym parkiecie. Był to debiut nowego trenera Maxfarbexu. W środku tygodnia za Wiesława Francuza (obecnie drugi trener) na stanowisku został zaprezentowany pochodzący z Wieliczki Piotr Kapusta.

Jest to dla nas bardzo ważne zwycięstwo, ponieważ pozwoli nam myśleć, że możemy wygrywać z najbardziej topowymi zespołami w lidze. Przede wszystkim to dobry prognostyk przed bardzo ciężkim pojedynkiem w Gliwicach. Jeśli chodzi o sam mecz, to miał on kilka odsłon. Początek zdecydowanie dla zespołu gości, którzy na początku meczu przejęli inicjatywę. Natomiast po stracie bramki ostatnie sześć, siedem minut pierwszej połowy to zdecydowanie mocniejsze ataki z naszej strony. Niestety nie udało się wyrównać przed przerwą. Na drugą połowę wyszliśmy wyżej, zaatakowaliśmy od samego początku i to przyniosło efekty. Drużyna z Tych nie mogła poradzić sobie z nami, co skutkowało wieloma faulami. Remis dał nam Adam Imiela po precyzyjnym strzale z 6 metrów. Trzy punkty zapewnił Marcin Taler, który pewnie egzekwował przedłożony rzut karny. W końcówce goście wycofali bramkarza, ale nie byli w stanie sforsować naszej defensywy. Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy przybyli na halę i dopingowali nasz zespół. Bardzo się cieszymy z trzech punktów, ale już myślami jesteśmy w Gliwicach. Chcemy dobrze zakończyć ten rok. Na rozgrzewce groźnie wyglądającej kontuzji doznał nasz zawodnik Rafał Witkowski. Mam nadzieję, że badania będą pozytywne i nie wykażą żadnej poważnej kontuzji - skwitował kapitan zespołu Michał Krzemiński.

Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój - GKS Futsal Tychy 2:1 (0:1)

Maxfarbex : Jan Zachariasz, Jakub Wałach - Michał Ślaski, Adam Imiela(1), Michał Krzemiński, Daniel Suchan, Łukasz Mika, Marcin Taler(1), Adam Przeniosło, Dawid Porębski, Rafał Witkowski.