swietokrzyskie.info

Wtorek, 19 marca 2024, Do końca roku 287 dni Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Wiadomosci

HLB Buskowianka pokonała po rzutach karnych SPR Orzeł Przeworsk 35-34 (10:15) (video)

Dodane: Milena Data: 2018-12-07 17:53:35 (czytane: 21768)  Wersja do druku

W ostatnim w tym roku kalendarzowym domowym spotkaniu drużyny HLB Buskowianka, w ramach II Ligi piłki ręcznej, po zaciętym meczu gospodarze pokonali w rzutach karnych SPR Orzeł!

W sobotę 2 grudnia rozegrano ostatnie w 2018 roku spotkanie przed własną publicznością. Mecz zakończył się zwycięstwem buskiej drużyny po bardzo emocjonującej końcówce oraz rzutach karnych.

O okresie od 5 do 30 myślę, że każdy nas chciałby zapomnieć. Niepokojące jest to, że przeciwnik zagrał tak, jak się tego spodziewaliśmy i mieliśmy swój plan, którego nie wdrożyliśmy w 1 połowie. 2 cześć to już inna bajka. Wola walki i ambicja w czystej postaci. Błędy się zdarzyły ale to jest wkalkulowane w tak mocne tempo jakie narzuciliśmy w 2 połowie. Rzuty karne to znów emocjonalny Rollercoaster z - 2 na +3. Ukłony dla drużyny za wiarę i walkę do końca
- mówił trener HLB Buskowianka Zygmunt Kamys.

Dziękujemy Urzędowi Miasta i Gminy Busko-Zdrój, Burmistrzowi Waldemarowi Sikorze, Staroście Jerzemu Kolarzowi oraz naszym sponsorom Uzdrowisku Busko-Zdrój S.A producentowi wody mineralnej Buskowianka, który jest naszym strategicznym sponsorem, oraz Zakładowi Metalowo-Kotlarskiemu „SAS” Mieczysław Sas, Pałacowi w Konarach, Auto-Komis Special Ernest Czaja, Firmie GRASS-ROL, MG Select oraz Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellnes oraz wszystkim kibicom którzy nas wspierali z trybun.

„Zadanie pn. Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej wśród młodzieży poprzez prowadzenie buskiej drużyny piłki ręcznej w 2 Lidze jest współfinansowane ze środków Gminy Busko-Zdrój”.