swietokrzyskie.info

Środa, 23 stycznia 2019, Do końca roku 342 dni Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Wiadomosci

Konferencja prasowa z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego (foto/video)

Dodane: Milena Data: 2018-10-17 17:14:02 (czytane: 2935)  Wersja do druku

W środę, 17 października 2018 roku w Busku-Zdroju, odbyła się konferencja prasowa z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek.

Konferencja odbyła się przed buskim Zespołem Opieki Zdrowotnej. W wydarzeniu wzięli udział: Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek, Dyrektor Szpitala w Busku-Zdroju Grzegorz Lasak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siesławicach Beata Durnaś, kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, do Rady Powiatu oraz członkowie PiS, w tym m.in Jan Bartosik, Maciej Gawin, Elżbieta Kwiecień-Ząbek, Józef Cepil, Grzegorz Cepil, Michał Grudziński, Rafał Wiśniewski, Paweł Sarna, Kamil Piotrowski, Joanna Majcherczak, Grzegorz Soboń, Grzegorz Jankowski, Janina Skrzypkowska.

Spotkaliśmy się tutaj przed Zakładem Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, aby przekazać mieszkańcom powiatu buskiego dobre wiadomości. Wielokrotnie spotykałam się z uczestnikami dzisiejszej konferencji, którzy komunikowali potrzeby powiatu buskiego w zakresie służby zdrowia, edukacji czy też zadań drogowych.  Dziś chcę przekazać Państwu informację, o którą zabiegaliśmy wspólnie. Na ręce pana Dyrektora przekazuję symboliczny czek na zakup tomografu dla szpitala w wysokości 1 445 000 zł - mówiła Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek.

konferancja023.jpg

konferancja055.jpg

Przypadł mi udziału i zaszczyt wyrażenia podziękowania przede wszystkim za nie małą kwotę, bo 1 445 000 zł to są ogromne środki, które dzisiaj otrzymuje Szpital Powiatowy w Busku-Zdroju - mówił Dyrektor Szpitala w Busku-Zdroju Grzegorz Lasak.

Podczas konferencji Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek na ręce Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siesławicach przekazała 130 tysięcy na doposażenie pracowni komputerowej. Jak mówiła Dyrektor Beata Durnaś: Dziękuję w imieniu dzieci, rodziców, nauczycieli za tak ogromny podarunek.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze spotkania. • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2018-12-28, godz:

  Terminarz Kina Szkatułka

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Szkatułka" w Pacanowie.


  Imprezy, wydarzenia  Wróć do góry