Wtorek, 19 marca 2024, Do końca roku 287 dni Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety

Wiadomosci

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój zmierzył się z AZS UMCS Lublin (foto/nowe video)

Dodane: Milena Data: 2018-10-17 21:16:18 (czytane: 11860)  Wersja do druku

W sobotę, 13 października 2018 roku na buskiej hali PMOS drużyna Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój podjął AZS UMCS Lublin. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla gości. Zapraszamy do obejrzenia relacji video.

W sobotni wieczór rozegrano 4 kolejkę 1 ligi futsalu. Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój zagrał z AZS UMCS Lublin. Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, mimo to zakończył się przegraną buskiej drużyny.

Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra. Zagraliśmy świetnie w obronie. Praktycznie przez 19 minut goście nie stworzyli sobie żadnej sytuacji, niestety w ostatniej minucie sędzia nie zauważył faulu na naszym zawodniku, czego konsekwencją była strata bramki do szatni. Szkoda niewykorzystanego karnego przedłużonego przy wyniku 1:0. W drugiej połowie znowu mieliśmy więcej z gry, przeważaliśmy długimi fragmentami, niestety zawodziła skuteczność. Nie mamy jeszcze zwycięstwa na koncie i to jest niepokojące. Nie spuszczamy głowy tylko walczymy dalej. Niestety poważnej kontuzji podczas spotkania doznał nasz najlepszy strzelec Wojciech Przybył. Prawdopodobnie naderwał więzadła krzyżowe w kolanie, więc czeka go kilkumiesięczna przerwa – powiedział nam strzelec bramki Michał Krzemiński.

Maxfarbex Buskowianka Busko-Zdrój: Wałach, Zachariasz, Suchan, Przybył, Porębski, Taler, Witkowski, Przeniosło, Mika, Grzesiak, Krzemiński (1), Armatys.

AZS UMCS Lublin: Furtak, Kiszka, Michał Ostrowski, Mietlicki, Fularski, Tarkowski, Marcin Ostrowski, Ławicki, Waszczyński, Szafrański (1), Król, Michalak (1).