swietokrzyskie.info

Środa, 22 maja 2019, Do końca roku 223 dni Imieniny: Emila, Neleny, Romy

Wiadomosci

Konwencja Polskiego Stronnictwa Ludowego (video)

Dodane: admin Data: 2018-10-18 07:20:11 (czytane: 6841)  Wersja do druku

W Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym zorganizowana została się konwencja Polskiego Stronnictwa Ludowego. Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze spotkania.

Podczas konwencji zaprezentowani zostali kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego na Radnych do Rady Powiatu Buskiego.

Z Okręgu Nr 1 obejmującego gminę Busko-Zdrój kandydować będą:
z nr 1 - Jerzy Kolarz, obecny Starosta Buski i Radny Rady Powiatu; z nr 2 - Wiesław Marzec, członek Zarządu Powiatu oraz pracownik Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Busku - Zdroju; z nr 3 - Bogusława Majcherczak, z zawodu nauczyciel, rolnik i przedsiębiorca; z nr 4 - Stanisław Moskal, dyrektor Gimnazjum w Podgajach oraz Radny Rady Powiatu; z nr 5 - Dagmara Rawska - Kwolik, nauczyciel dyplomowany I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju; z nr 6 - Janusz Ciba, nauczyciel dyplomowany I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju; z nr 7 - Barbara Cieplińska, nauczyciel dyplomowany Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju; z nr 8 - Joanna Margiel, pielęgniarka w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju oraz w Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii w Pińczowie; z nr 9 - Ireneusz Bogunia, lekarz ortopeda; z nr 10 - Stanisław Świąder, emeryt.

psl.jpg

Okręg Nr 2 obejmujący gminy Gnojno, Tuczępy i Stopnica reprezentować będą:
z nr 1 - Stanisław Klimczak, obecny Wicestarosta Buski i Radny Rady Powiatu; z nr 2 - Zbigniew Zioło, lekarz i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu; z nr 3 - Ewelina Świercz, opiekun medyczny w Domu Pomocy Społecznej w Zborowie; z nr 4 - Lucyna Klamczyńska, rolnik; z nr 5 - Maria Musiał, rolnik i gospodyni domowa; z nr 6 - Kamil Kasperczyk, Radny Rady Powiatu, geodeta, prowadzi własną działalność gospodarczą.

Z Okręgu Nr 3 obejmującego gminy Pacanów, Solec-Zdrój startować będą:
z nr 1 - Andrzej Marcin Gądek, Przewodniczący Rady Powiatu; z nr 2 - Krzysztof Eliasz, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu i Dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w ratajach Słupskich; z nr 3 - Jerzy Kordos, Radny Rady Powiatu oraz technik weterynarii; z nr 4 - Maria Skrzypiec, emeryt; z nr 5. Jolanta Wiktorowicz, prowadzi własną działalność gospodarczą; z nr 6 - Olga Nalepa, pracownik samorządowy w Urzędzie Gminy w Pacanowie.

Z Okręgu Nr 4 (gminy Nowy Korczyn, Wiślica) kandydują:
z nr 1 - Krzysztof Wojtaś, pracownik samorządowy oraz Radny Rady Powiatu; z nr 2 - Stanisław Kowal, emeryt; z nr 3 - Ewelina Salamon, księgowa w Specjalnym Ośrodku szkolno-Wychowawczym w Broninie; z nr 4 - Krzysztof Gajek, członek Zarządu Powiatu, inspektor w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego; z nr 5 - Krystyna Kaszuba, nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z konwencji Polskiego Stronnictwa Ludowego.

psl.jpg
kliknij i oglądaj/artykuł sponsorowany/


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2019-03-10, godz:

Terminarz IV ligi świętokrzyskiej piłki nożnej

Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem IV ligi świętokrzyskiej piki nożnej.
Wróć do góry