swietokrzyskie.info

Środa, 12 grudnia 2018, Do końca roku 19 dni Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Biuro Nieruchomości MODERN s.c. - mieszkania, domy, działki

www.modernbroker.pl,nieruchomości, mieszkania, domy działki,na sprzedaż, do wynajęcia, mieszkanie, dom działka,sprzedam, kupię, zamienię, wynajmę, Busko,Pińczów, Jędrzejów, Staszów, Kazimierza, powiat buski,pińczowski, jędrzejowski,staszowski,kazimierski,włoszczowski

ul. Partyzantów 112. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko z Karolem Bieleckim

Dodane: Milena Data: 2018-09-24 16:43:56 (czytane: 898)  Wersja do druku

Jeden z najlepszych polskich piłkarzy ręcznych, Karol Bielecki, poprowadzi trening dla entuzjastów szczypiorniaka i opowie w jaki sposób udało mu się wrócić na szczyt po bardzo ciężkim urazie.

Szansę na wzięcie udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, organizowanym w ramach kampanii Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”, ma każdy, kto za pośrednictwem strony podazajzamarzeniami.pl podzieli się z Karolem swoją historią o tym, jak zmaga się z przeciwnościami losu.

Już 13 października największy producent opon i wyrobów z gumy na świecie oraz Globalny Partner Olimpijski, firma Bridgestone, zorganizuje trening z Karolem Bieleckim, królem strzelców Olimpiady Rio 2016 i ambasadorem kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”. W kieleckiej Hali Politechniki Świętokrzyskiej Karol, wspólnie z zespołem fachowców, poprowadzi całodzienny trening piłki ręcznej. Dla wszystkich uczestników będzie to niepowtarzalna okazja do podniesienia swoich umiejętności i przekonania się, jak myśli, funkcjonuje i dąży do celu zwycięzca, jeden z najlepszych polskich piłkarzy ręcznych w historii.

Kielce.jpg

W trakcie zajęć, organizowanych pod hasłem „Trenuj z Królem Strzelców”, Karol przekaże wszystkim uczestnikom, jak ważny jest trening, rozwijanie swoich umiejętności i systematyczna praca nad rozwojem kariery. Udowodni, że dzięki wytrwałości i silnej woli zawsze można pokonać przeszkody, jakie stają na ich drodze.

Najważniejsza jest wiara we własne możliwości i konsekwentne dążenie do celu – powiedział Karol Bielecki, ambasador kampanii.  

Aby wziąć udział w treningu z Karolem wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie podazajzamarzeniami.pl. Do 23 września 2018 r. przyjmujemy zgłoszenia zarówno od pojedynczych osób, jak i od zespołów. Pierwszy krok do wygranej to napisanie o swoich marzeniach i przeszkodach, które stają na drodze do ich realizacji. Spośród nadesłanych zgłoszeń Karol Bielecki wybierze 70 osób, z którymi 13 października spotka się w Hali Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Wskazówki dotyczące uczestnictwa znajdą się również na fanpage’u Bridgestone na Facebooku.

Celem kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” jest dopingowanie ludzi w każdym wieku, o różnych zdolnościach i pasjach do odnalezienia siły, która pozwoli im podążać za marzeniami i pokonywać przeszkody pojawiające się na ich drodze.

Sport to radość i satysfakcja, ale również ogromne wyzwanie, które wymaga bardzo silnego charakteru i woli walki. Poświęciłem mnóstwo energii, wysiłku i czasu, żeby wrócić na boisko ale udało się i było warto. Mam nadzieję, że podczas zbliżającego się spotkania uda mi się obudzić w jego uczestnikach prawdziwych wojowników, którzy bez względu na przeciwności losu będą dążyć do spełnienia swoich marzeń – podsumowuje Karol Bielecki.

Karol Bielecki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców i ambasador kampanii Bridgestone „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko”. Był u szczytu kariery, gdy podczas towarzyskiego meczu z Chorwacją rywal przebił mu kciukiem gałkę oczną. Pomimo utraty oka, wrócił na boisko i rozpoczął rygorystyczny trening. Dzięki sile i determinacji doprowadził kadrę narodową do półfinału olimpijskiego w Rio, a sam został królem strzelców turnieju.

Więcej informacji na temat kampanii na stronie: www.podazajzamarzeniami.pl

 

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2018-12-31, godz:

  Sylwester 2018/2019 w Zbludowicach

  Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Zbludowicach serdecznie zaprasza na wspaniałą ZABAWĘ SYLWESTROWĄ (budynek OSP w Zbludowicach) do białego rana!  Wróć do góry