swietokrzyskie.info

Środa, 19 września 2018, Do końca roku 103 dni Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Biuro Nieruchomości MODERN s.c. - mieszkania, domy, działki

www.modernbroker.pl,nieruchomości, mieszkania, domy działki,na sprzedaż, do wynajęcia, mieszkanie, dom działka,sprzedam, kupię, zamienię, wynajmę, Busko,Pińczów, Jędrzejów, Staszów, Kazimierza, powiat buski,pińczowski, jędrzejowski,staszowski,kazimierski,włoszczowski

ul. Partyzantów 112. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Rodzinna dobra zabawa

Dodane: Milena Data: 2018-08-23 10:22:21 (czytane: 1893)  Wersja do druku

11 i 12 sierpnia w Centrum Bajki trwały dwie duże imprezy dla dzieci i rodziców: „Trzeci Festiwal Dobrej Zabawy” (organizowany we współpracy z Bałtowskim Kompleksem Turystycznym i Bristol Art & Medical SPA) oraz cykliczne, niedzielne spotkanie: "Rodzina to Siła”.

Program obu wydarzeń był rozbudowany. Dzieciom i rodzicom zaproponowano  wiele wspaniałych atrakcji: twórczo-edukacyjne warsztaty, animacje, zabawy, zgadywanki, gry ruchowe, konkursy z nagrodami oraz malowanie buziek.

centrum_bajki.jpg

centrum_bajki1.jpg

W trakcie  zajęć sportowych grano w mini unihockey’a, zjeżdżano z mini trampoliny, bawiono się mini stepperem; była piłka koszykowa, równoważnie, gry wielkoformatowe – klocki bamp, ser, balansująca ścieżka, szachy, gra w bajkowe „kółko i krzyżyk”.

Wszystkie warsztaty jak zawsze bardzo profesjonalne i praktyczne, przyciągnęły tłum uczestników. Dzieci uczyły się malowania kolorowym piaskiem, poznawały zasady działania drukarki 3D,  pracy w gipsie, robienia magicznych kul do kąpieli i bajkowych postaci z siana. Zobaczyły jak powstają drewniane zabawki, wiklinowe serca, poznały czym jest archeologia.

Kielecka Manufaktura Słodyczy, na stoisku „Magia Karmelu”, prowadziła warsztaty, w trakcie których dzieciaki mogły zrobić cukierki i lizaki. Na stoisku „Wybuchowa nauka”,  animatorzy Centrum Bajki stworzyli i poczęstowali uczestników zabawy nitro-lodami, bezami i lodowym popcornem. Dodatkową atrakcją był pokaz specjalny: „Trąba słonia”.

centrum_bajki2.jpg

centrum_bajki3.jpg

Bałtowski Kompleks Turystyczny przyjechał do Pacanowa z Dinusiem, warsztatami plastycznymi oraz piaskiem kinetycznym. Hotel Bristol Art & Medical SPA świadczył usługi fizjoterapeutyczne.


 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2018-08-10, godz:

  Kalendarz imprez O/ PTTK Busko-Zdrój

  Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez Oddziału PTTK w Busku-Zdroju do końca III kwartału 2018.  Wróć do góry