swietokrzyskie.info

Niedziela, 21 kwietnia 2019, Do końca roku 254 dni Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Wiadomosci

Rodzinna dobra zabawa

Dodane: Milena Data: 2018-08-23 10:22:21 (czytane: 4265)  Wersja do druku

11 i 12 sierpnia w Centrum Bajki trwały dwie duże imprezy dla dzieci i rodziców: „Trzeci Festiwal Dobrej Zabawy” (organizowany we współpracy z Bałtowskim Kompleksem Turystycznym i Bristol Art & Medical SPA) oraz cykliczne, niedzielne spotkanie: "Rodzina to Siła”.

Program obu wydarzeń był rozbudowany. Dzieciom i rodzicom zaproponowano  wiele wspaniałych atrakcji: twórczo-edukacyjne warsztaty, animacje, zabawy, zgadywanki, gry ruchowe, konkursy z nagrodami oraz malowanie buziek.

centrum_bajki.jpg

centrum_bajki1.jpg

W trakcie  zajęć sportowych grano w mini unihockey’a, zjeżdżano z mini trampoliny, bawiono się mini stepperem; była piłka koszykowa, równoważnie, gry wielkoformatowe – klocki bamp, ser, balansująca ścieżka, szachy, gra w bajkowe „kółko i krzyżyk”.

Wszystkie warsztaty jak zawsze bardzo profesjonalne i praktyczne, przyciągnęły tłum uczestników. Dzieci uczyły się malowania kolorowym piaskiem, poznawały zasady działania drukarki 3D,  pracy w gipsie, robienia magicznych kul do kąpieli i bajkowych postaci z siana. Zobaczyły jak powstają drewniane zabawki, wiklinowe serca, poznały czym jest archeologia.

Kielecka Manufaktura Słodyczy, na stoisku „Magia Karmelu”, prowadziła warsztaty, w trakcie których dzieciaki mogły zrobić cukierki i lizaki. Na stoisku „Wybuchowa nauka”,  animatorzy Centrum Bajki stworzyli i poczęstowali uczestników zabawy nitro-lodami, bezami i lodowym popcornem. Dodatkową atrakcją był pokaz specjalny: „Trąba słonia”.

centrum_bajki2.jpg

centrum_bajki3.jpg

Bałtowski Kompleks Turystyczny przyjechał do Pacanowa z Dinusiem, warsztatami plastycznymi oraz piaskiem kinetycznym. Hotel Bristol Art & Medical SPA świadczył usługi fizjoterapeutyczne.


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2019-05-24, godz:

XII Festiwal Piosenki im. W. Belona

XII Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina", odbędzie się w dniach 24-26 maja 2019 r. Organizatorem wydarzenia jest Buskie Samorządowe Centrum Kultury. 
Wróć do góry