swietokrzyskie.info

Środa, 22 maja 2019, Do końca roku 223 dni Imieniny: Emila, Neleny, Romy

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Buskie Dni Seniora 2018 (fotoreportaż)

Dodane: Milena Data: 2018-09-04 16:38:24 (czytane: 18672)  Wersja do druku

W dniach od 31 sierpnia do 2 września 2018 roku w naszym mieście odbywały się Buskie Dni Seniora. Organizatorami wydarzenia był Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Gminna Rada Seniorów.

W piątek, 31 sierpnia 2018 grupa wędkarzy zebrała się na "Łowiskach", gdzie zorganizowano zawody wędkarskie dla seniorów 60 + o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy.

W zawodach wzięli udział: Barcic Wiesław, Jopkiewicz Ryszard, Kądziela Stefan, Siemek Stanisław, Winiarski Stanisław.

dni_seniora002.jpg

dni_seniora005.jpg

I miejsce - puchar - Kądziela Stefan 1,790 kg złowionej ryby.
II miejsce - dyplom - Winiarski Stanisław 0,565 kg złowionej ryby.
III miejsce - dyplom - Siemek Stanisław 0,390 kg złowionej ryby.

W tym samym dniu odbyły się także zawody pływackie na pływalni im. Stefana Komendy, pokazy z łucznictwa na Stadionie w wykonaniu Amazonek i Harcerzy, ćwiczenia z elementami tańca, turniej w bulle, ringo na terenie Skateparku. O godzinie 19.00 odbyło się ognisko z poczęstunkiem, tańcem i śpiewem na placu ZHP w Busku-Zdroju.


fotoreportaż

Drugiego dnia, 1 września 2018 odbył się rajd z kijkami Nordic Walking na trasie Busko - Oleszki.

dni_seniora003.jpg

dni_seniora004.jpg

Na spotkanie w świetlicy w Oleszkach zaproszono Franciszka Rusaka, który zapoznał zebranych z historią Buska-Zdroju, między innymi z  Willą „Polonia" i Historią pomnika Tadeusza Kościuszki (oraz Kopca Kościuszki) oraz wspomniał o pracach Towarzystwa Miłośników Buska przy renowacji na buskich cmentarzach.

fotoreportaż


W dniu 2 września 2018 r. odbył się kapeluszowy marsz seniorów, pokaz mody od lat 70 do współczesności. Uczestnicy zebrali się na Placu Zwycięstwa obok fontanny, skąd przemaszerowano Aleją Mickiewicza do Parku Zdrojowego.W muszli koncertowej uczestników powitała Przewodnicząca Rady Seniorów Irena Legutko oraz  Burmistrz Miasta i Gminy Waldemar Sikora.

dni_seniora001.jpg

dni_seniora006.jpg

Następnie wystąpiła Grupa Teatralna "ZLEPCE" w spektaklu "Seniorzy kontra nastolatki". Od godzinie, a później odbył się koncert zespołu wokalnego oraz prezentacja artystyczna seniorów.

Buskie Dni Seniora zakończyły się zabawą taneczną z Zespołem Muzycznym.

fotoreportaż

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (7)
     

do obserwatorka (2018-09-10 11:41:39)

Użarłaś mnie nie jak zabłąkana pszczoła czy osa ale jak rozwścieczony szerszeń z Widuchowskiego lasu. Oj pójdziesz ty do spowiedzi a i pokutę dostaniesz taką,że odechce ci się-bo ja jestem młoda wdowa i wolno mi to i owo i co z tego ale już mam patrnera i wara ci od niego bo on z takimi jak ty latawicami nie zadaje się

do dwa poniżej (2018-09-08 14:55:21)

Pani Władziu, "połetko" WSTYD, piszemy przez "W" nie " F". Przestań wreszcie straszyć częstochowskimi rymami(Pani wierszami), to nie przystoi osobie w Pani wieku i z Pani sklerozą i samouwielbieniem?. To jest choroba starcza, nie poezja, a wpis tutaj, to żenada. Słyszałam te rymy w Zdroju, wstyd i Pani kompromitacja. Niech Pani nie szkodzi swoimi ohydami mieszkańcom Buska i sobie, to wstyd coś takiego czytać publicznie.

obserwatorka (2018-09-08 14:32:06)

Hej Seniorito, czy ty jeszcze kontaktujesz, czy ci się kościoły pomyliły. Twój Emilian jest tylko z Pińczowa, a ty mu suknie wkładasz i za "bobo" Boga traktujesz. A gdzie twoja wiara i prawda? (samotna wdowo- współczuję).

do tego poniżej (2018-09-06 20:39:48)

Bog....M..... wie jak się ustawić by ją sfotografowali. Suknia z ciucholandu,przyszywany fałszywy uśmiech i strój szesnastolatki. Zapomniała ,że to Święto Senioralne i że jest już starą babą po przebiegach . fstyd.

DO PONIŻEJ (2018-09-06 17:42:13)

A ZAPRZECZYSZ ŻE JESTEŚ DURNIU KORYCIARZEM, TAK SAMO JAK TWOJA KOLEŻANKA Z MOPSU? JEŻELI NIE, TO JA ci TO MÓWIĘ. NIECH MOPS ZAJMIE SIĘ TYMI LUDŹMI, KTÓRZY NAPRAWDĘ POTRZEBUJĄ POMOCY, A ty NIE ORGANIZUJ "ZBIÓREK" OD SENIORÓW(PRZYNAJMNIEJ O TYM WIESZ I NIE REAGUJESZ) MASZ ZA CO DZIĘKOWAĆ BO DOSTAŁEŚ ROBOTĘ W BUSKU,ZABIERAJĄC PRACĘ KOMŚ Z BUSKA. SIKORA NIKOMU ŁASKI NIE ZROBIŁ, BO PIENIĄDZE NA KLUB SENIORA BYLY PRZYZNANE ODGÓRNIE,A SIKORA MUSIAŁ DEBILU POLECENIE WYKONAĆ. TO TYLE W twoim TEMACIE DEBILU.

DO POPRZEDNIKA (2018-09-06 14:17:35)

POWIEDZIAŁ CI KTOŚ ŻE JESTEŚ DEBILEM ? BO JAK NIE TO JA CI TO MÓWIĘ ,,JAK NIE WIESZ O PEWNYCH SPRAWACH TO NIE OTWIERAJ TWOJEJ WREDNEJ GĘBY.MIMO TAKICH DEBILI -IMPREZA WSPANIAŁA ABYŚMY DOCZEKALI NASTĘPNEJ. DZIEKI WIELKIE DLA PANA BURMISTRZA I PANI DYREKTOR MOPS-U, STOKROTNE DZIEKUJEMY.

emeryt (2018-09-05 17:13:00)

Dlaczego zatrudnia się bezzębnych z Pińczowa, który (załatwia!)mówiąc publicznie, że da każdemu łóżko w szpitalu w Pińczowie, bo tam pracuje jego żona kardiolog? Czy tam miał załatwianą operację Sikora?. Dlatego ten bezzębny dostał stanowisko?

Nasz patronat

Data: 2019-05-31, godz: 16.00

Koncert Joanny Aleksandrowicz 'Od nocy do nocy'

Zapraszamy na koncert Joanny Aleksandrowicz "Od nocy do nocy", który odbędzie się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury 31 maja o godzinie 16.00. Wróć do góry