swietokrzyskie.info

Sobota, 16 lutego 2019, Do końca roku 318 dni Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Zapraszamy do oddawania krwi

Dodane: admin Data: 2018-07-26 13:28:18 (czytane: 1750)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Busku-Zdroju serdecznie zapraszają do oddawania krwi wszystkie osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat.

Oddać krew można w każdy ostatni piątek miesiąca przy ulicy Bohaterów Warszawy 67 w Busku-Zdroju w godzinach od 8.30 do 12.00.
Aby oddać krew trzeba posiadać dowód osobisty.

W okresie urlopowym wzrasta liczba wypadków komunikacyjnych i podczas prac polowych w rolnictwie, co zwiększa zapotrzebowanie na krew – ten najcenniejszy i niezastąpiony lek.

Oddawanie krwi jest bezpieczne. Krew jest pobierana przy wykorzystaniu sprzętu jednorazowego użytku, przez profesjonalny personel medyczny, w sterylnych warunkach. Oddając krew niczym nie ryzykujesz. Na Twoją krew i osocze czeka tysiące chorych. Oddając krew spełniasz najpiękniejszy czyn – ratujesz zagrożone życie.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich, zwłaszcza młodych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty Honorowych Dawców Krwi aby odważnie włączali się w szlachetną ideę krwiodawstwa.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Busku-Zdroju, ul.Kopernika 2, tel. 41 378 22 29.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2019-02-04, godz:

Koncerty Buskiej Orkiestry Zdrojowej

Zapraszamy na koncerty w wykonaniu Buskiej Orkiestry Zdrojowej.


Imprezy, wydarzeniaWróć do góry