swietokrzyskie.info

Środa, 26 czerwca 2019, Do końca roku 188 dni Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

Wiadomosci

Zapraszamy do oddawania krwi

Dodane: admin Data: 2018-07-26 13:28:18 (czytane: 2195)  Wersja do druku

Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Busku-Zdroju serdecznie zapraszają do oddawania krwi wszystkie osoby zdrowe w wieku od 18 do 65 lat.

Oddać krew można w każdy ostatni piątek miesiąca przy ulicy Bohaterów Warszawy 67 w Busku-Zdroju w godzinach od 8.30 do 12.00.
Aby oddać krew trzeba posiadać dowód osobisty.

W okresie urlopowym wzrasta liczba wypadków komunikacyjnych i podczas prac polowych w rolnictwie, co zwiększa zapotrzebowanie na krew – ten najcenniejszy i niezastąpiony lek.

Oddawanie krwi jest bezpieczne. Krew jest pobierana przy wykorzystaniu sprzętu jednorazowego użytku, przez profesjonalny personel medyczny, w sterylnych warunkach. Oddając krew niczym nie ryzykujesz. Na Twoją krew i osocze czeka tysiące chorych. Oddając krew spełniasz najpiękniejszy czyn – ratujesz zagrożone życie.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich, zwłaszcza młodych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty Honorowych Dawców Krwi aby odważnie włączali się w szlachetną ideę krwiodawstwa.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Zarządzie Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Busku-Zdroju, ul.Kopernika 2, tel. 41 378 22 29.

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2019-06-29, godz:

XXV Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz po raz 25 będzie rozbrzmiewał w Busku-Zdroju w dniach 29 czerwca - 7 lipca 2019 r. Zapraszamy wszystkich melomanów i koneserów do udziału w tak wspaniałym święcie muzyki i sztuki. Wróć do góry