swietokrzyskie.info

Piątek, 16 listopada 2018, Do końca roku 45 dni Imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Wiadomosci

Głosujemy na buski zespół Jack Crusher!

Dodane: Milena Data: 2018-03-29 15:57:02 (czytane: 8059)  Wersja do druku

Oddaj głos na buski zespół Jack Crusher i zapewnij mu miejsce na scenie Przystanku Żory! Głosowanie potrwa do 31 marca godz. 20.00.

Zespół JACK CRUSHER z Buska-Zdroju bierze udział w ankiecie, dzięki której może zagrać na festiwalu Przystanek Żory, który jest nie biletowaną imprezą i w niedługim czasie może konkurować z Przystankiem Woodstock. Zgłosiło się ponad 150 zespołów w tym roku, a nasze chłopaki jako nieliczni zakwalifikowali się do pierwszej dziesiątki. 2 zespoły z tej ankiety przechodzą dalej, więc jest to wielka szansa do zaprezentowania zespołu i naszego miasta, które to właśnie reprezentuje zespół.

Glosowanie.jpg

Zespół JACK CRUSHER powstał z nadejściem wiosny 2013 roku w oparach uzdrowiskowej wody siarczkowej w Busku-Zdroju. Poprzez zróżnicowane inspiracje powstaje wytrawny sound ciężkiego grania. Systematyczne przyjmowanie dźwięków powoduje niepokój, dreszcze, zadrapania czy nawet siniaki.

Nasza załoga to grupa kumpli, którzy od młodych lat byli z muzykowaniem za pan brat, ale dopiero teraz los zetknął nas razem. JC powstał w skladzie Barney - vocal (SPINAL CORD, RISE UP, DEVILYN), Dino - guitar (SPINAL CORD, DEVILYN, DOGMA, HELL-BORN, TRAUMA, MYSTERIIA, DOGMA, NECROBIOSIS), Matt - drums (RISE UP, YUTRO), bardzo szybko skład został uzupełniony i do bandu dołączyli, Bony - guitar (DEVILYN, CELEBRAL CONCUSION), oraz Mateyco - bass (CRYPTIC TALES). Od razu zabraliśmy się do roboty i już po kilku miesiącach gotowe było 3 utworowe CD „Salt In The Wound”. Nagrań dokonaliśmy w JR Studio pod bacznym okiem Jacka Gruszki, którego to sola pojawiły się w utworze “High End”. Materiał powstał w celach promocyjnych, abyśmy mogli szerzej zaprezentować się w mediach. Wtedy także nagraliśmy teledysk do utworu „High End”, który można obejrzeć na naszym kanale YouTube i nie tylko. Jeden z utworów trafił na kompilację CD dołączaną do Musick Magazine. Wielokrotnie nasza muzyka gościła na łamach internetowych rozgłośni radiowych. Zagraliśmy jak do tej pory ok. 60 koncertów między innymi z takimi tuzami jak HYPNOS (cz), SADIST (it), HUNTER, JELONEK, THY DISEASE, ANIMATIONS, etc. Za nami są również dwie trasy u boku CORRUPTION i kilka koncertów podczas ostatniej trasy VIRGIN SNATCH. Latem 2016 roku następuje zmiana na miejscu basisty, dzięki czemu w JC pojawia się Voytek (EXSAGOR, TENEBRAE, ASYLUM OF DEATH).W tej chwili skupieni jesteśmy nad nagraniem naszego debiutanckiego albumu, którego premiera odbyła się 25 listopada 2017.

www.fb.com/jackcrusherband
Posłuchaj na Youtube


Dwa zespoły mają szansę zagrać na Przystanku Żory, w tym buski zespół JACK CRUSHER. Do 31 marca 2018 na oficjalnym wydarzeniu Przystanku Żory udostępniona jest publiczna ankieta, w której internauci mogą oddawać głosy na ulubiony zespół.


Oddaj swój głos na JACK CRUSHER z Buska-Zdroju!>>Przejdź go głosowania<<

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2018-11-21, godz:

ANDROPAUZA 3 w Busku-Zdroju

21 listopada gwiazdy trzeciej odsłony znanej i lubianej komedii pt. "Andropauza" odwiedzą Busko-Zdrój! Spektakl odbędzie się w kinie "Zdrój" (Buskie Samorządowe Centrum Kultury) o godz. 18.00.Wróć do góry