swietokrzyskie.info

Środa, 18 października 2017, Do końca roku 74 dni Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie (foto)

Dodane: Milena Data: 2017-09-25 11:45:44 (czytane: 1557)  Wersja do druku

Lokalna Grupa Działania "Królewskie Ponidzie" jest jednym z 14 partnerów projektu "LGD-owskie wsparcie w biznesowym starcie", realizowanego z udziałem środków RPOWŚ, działanie 10.4.1.

W ramach projektu na terenie powiatu buskiego zrekrutowano 15 uczestników znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy tj. osoby bezrobotne, kobiety, osoby odchodzące z rolnictwa, z niepełno sprawnościami, powyżej 50 roku życia, nisko wykwalifikowane oraz bierne zawodowo. Uczestnicy projektu odbyli spotkania z doradcą zawodowym/psychologiem, który oceniał ich predyspozycje w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

lgd0005.jpg

lgd0016.jpg

Następnie brali udział w szkoleniach grupowych, na których zostały poruszone m.in. prawne aspekty prowadzenia działalności, księgowość, formy opodatkowania, zasady rozliczenia działalności i tworzenia biznesplanów. Uczestnicy projektu otrzymali również możliwość skorzystania z doradztwa indywidualnego, który dotyczył przygotowania biznesplanu, założenia i prowadzenia działalności. Spośród złożonych biznes planów komisja oceny wyłoniła 10 najlepszych  pomysłów na własny biznes i w dniu 14.09.2017 r.  Zarząd LGD „Królewskie Ponidzie” podpisał z uczestnikami umowy dotacyjne oraz umowy na wsparcie pomostowe.  Wartość dotacji inwestycyjnej wynosiła  21 000,00 oraz wsparcie pomostowe 6 600,00.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w biznesie!

Opr. Robert Gwóźdź

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2017-11-17, godz: 17.00

  Koncert zespołu Nova Bossa w Busku-Zdroju

  Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój oraz Buskie Samorządowe Centrum Kultury zapraszają na koncert zespołu Nova Bossa, który odbędzie się 17 listopada 2017 roku o godz. 17.00.
  Wróć do góry