swietokrzyskie.info

Sobota, 26 maja 2018, Do końca roku 219 dni Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Biuro Nieruchomości MODERN s.c. - mieszkania, domy, działki

www.modernbroker.pl,nieruchomości, mieszkania, domy działki,na sprzedaż, do wynajęcia, mieszkanie, dom działka,sprzedam, kupię, zamienię, wynajmę, Busko,Pińczów, Jędrzejów, Staszów, Kazimierza, powiat buski,pińczowski, jędrzejowski,staszowski,kazimierski,włoszczowski

ul. Partyzantów 112. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

XIV Internetowa Giełda Pracy

Dodane: Milena Data: 2017-09-12 09:54:16 (czytane: 1241)  Wersja do druku

W dniach 18-20 września Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zaprasza do udziału w Internetowej Giełdzie Pracy. Znajdź dla siebie ofertę pracy spośród zgłoszonych na IGP. Udział w Giełdzie jest bezpłatny, a strona jest dostępna w każdym miejscu i czasie.

Jeśli nie masz dostępu do komputera z Internetem, można przyjść do Wojewódzkiego, Powiatowego lub Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach, gdzie każdy znajdzie warunki do swobodnych poszukiwań interesujących ofert pracy.

gielda.jpg

Można także skorzystać z konsultacji dokumentów aplikacyjnych on-line prowadzonych przez doradców zawodowych WUP. Sprawdzą, doradzą, przekażą niezbędne uwagi, aby zwiększyć szanse na zainteresowanie pracodawcy.

Dostępne będą oferty pracy w kraju i za granicą. Co ważne, przeglądać je będzie można na tabletach lub smartfonach - strona dostosowana jest do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

http://www.sejmik.kielce.pl

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2018-05-23, godz:

Terminarz Filharmonii Świętokrzyskiej

Zapraszamy do zapoznania się  repertuarem Filharmonii Świętokrzyskiej.Wróć do góry