swietokrzyskie.info

Czwartek, 22 czerwca 2017, Do końca roku 192 dni Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wiadomosci

Wakacje z Klubem Motocyklowym RED ZONE - Radzanów 2017

Dodane: admin Data: 2017-06-21 18:34:05 (czytane: 9367)  Wersja do druku

Klub motocyklowy Head Hunters MC Poland i BSCK w Busku-Zdroju zapraszają na zlot motocyklowy Red Zone 2017, który odbędzie się w dniach 23-25 czerwiec 2017 roku. Strefa dobrej zabawy, gdzie zagrają dla was m.in. PIERSI i Łzy.

Zlot rozpocznie się w piątek 23 czerwca 2017 roku o godz.17.00, nad zalewem w miejscowości Radzanów/koło Buska Zdroju. W sobotę o godz. 12.00 parada motocyklowa i wiele innych atrakcji.

zlot_1.jpg

Zapraszamy!


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (15)
     

do ponizej (2017-06-22 13:53:18)

Jest mnostwo roznych miejsc do biegania,po co od razu stadion,mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym i biegajac co nie co poznac okolice.A jak mlode i ladne jestescie to i mieszkancy oko pociesza;-)pozdrawiam.

do poniżej (2017-06-22 09:50:31)

Proszę nam odpowiedzieć dlaczego Pan Starosta zamyka w środy stadion w waszym uzdrowiskowym mieście.Biegałyśmy w poniedziałek i we wtorek,wszystko pięknie,idziemy wczoraj jak zwykle po kolacji, a tu witają nas kłódki.Żadne informacji w postaci choćby zwykłej kartki.Czy w pozostałe dni tygodnia będzie otwarty?Czy może trzeba uiścić jakąś opłatę.Proszę odpowiedzieć jeżeli ktoś wie.

Alkoholik (2017-06-21 05:41:16)

To lipa jak impreza bez alkoholu ;) Profilaktyka musi być

Grzegorz z Buska Zdroju (2017-06-20 23:24:20)

Zakaz wnoszenia własnego alkoholu ,bo to z programu Profilaktyki rozwiązywania problemu alkoholowego ..Więc jest na miejscu ...........Kto wydał zezwolenie pod taki program

Grzegorz z Buska Zdroju (2017-06-20 23:20:27)

A ja mam pytanie do BSCK oraz Burmistrza ..Dlaczego nasze pieniądzę są rozdawane na takie cele ..to zarabia klub motocyklowy do kieszeni ..A burmistrz sponsoruje zloty ;;;Dla dzieci do szkoł brakuje pieniędzy na nagrody ,Brakuje na stypendia ..Są młodzi ludzie ktorzy też coś chcą zrobić w Busku ale burmistrz nie dofinasuje żadnej imprezy tak jak BSCK .bo ten Dyrektor robi to co każe burmistrz ..Ale cóż Burmistrz z Widuchowej Musiały z Widuchowej //Poruszę ten problem na radzie ..
ja mam nadzieje ,że to ostatnia kadencja wasza ...Zgłoszę problem do CBA i do PIS...Ja bym również chciał takiego sponsora z Urzędu ......Przejadą Motocyklem po mieście i Wyskakują z kasy Urzędasy ..Tak nie mozna rozdawać pieniędzy Z Profilaktyki Problemu Alkoholowego to pieniądze nie na ten cel ....Rozumię ,że tam alkoholu nie sprzedają tak?..Dziękuję tak to wszystko widzę ...Gorący temat dla Młodego Buska ...

ania (2017-06-20 17:57:14)

o której wystąpi zespół Łzy????

Head Hunters (2017-06-20 08:17:48)

Wstęp na koncert jeden dzień 20 zł i zakaz wnoszenia swojego alkoholu , bar i coś mocniejszego wszystko na miejscu.

darek (2017-06-19 09:24:12)

wybieram się na zlot motocyklowy do Radzanowa 23-25 czerwiec 2017 pierwszy raz i mam kilka pytań. ile płaci się za wstęp(a ile pasażer), ile za pole namiotowe i czy są jakieś prysznice, czy na tym polu namiotowym można kupić coś do jedzenia i coś mocniejszego-czy są jakieś zwykle sklepy czy tylko restauracje i bary? czy większość zostaje na kilka dni czy się rozjeżdżają?- bo muszę przygotować gotówkę i gardło

a (2017-06-02 07:42:21)

Grzegorz.... należy chyba do tego klubu i tak mnie kręci mrrrr ... :)

hculap (2017-05-31 15:45:42)

Grzegorz ??

A (2017-05-31 07:49:41)

A będzie Grzegorz ??? :*::**:

Miejscowy (2017-05-27 19:32:54)

ze strony last fm
wstęp darmo

Miejscowy (2017-05-27 19:25:03)

przejazd przez Busko w ostatnim zlocie był bo jechali do parku "nowego'' koło zenitu

(2017-04-23 14:56:45)

Czy będzie wcześniej jakiś przejazd przez miasto ?

(2017-04-22 20:25:53)

a wstęp darmo czy na bilety