swietokrzyskie.info

Środa, 26 lipca 2017, Do końca roku 158 dni Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima

Wiadomosci

Buskie 'Przytulisko' potrzebuje wsparcia

Dodane: Milena Data: 2017-06-12 11:00:09 (czytane: 6400)  Wersja do druku

Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" zorganizowała zbiórkę pieniędzy na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Busku-Zdroju. Zachęcamy do wsparcia buskiego "Przytuliska".

Jak informuje Prezes Fundacji Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi "Przytulisko" prowadzącej Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Busku-Zdroju:
Schronisko od marca 2015 roku jest w likwidacji. Gmina Busko Zdrój odbiera nam działkę na której Fundacja Przytulisko zorganizowała schronisko dla piesków. Obecnie mamy pod opieką 60 piesków. Schronisko utrzymywane jest tylko z darowizn rzeczowych i finansowych. Jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Potrzebujemy pieniędzy na utrzymanie i leczenie piesków.

Zebrane środki pieniężne przeznaczone będą na najpilniejsze potrzeby schroniska. Pomoc państwa jest dla nas nieoceniona dlatego będę wdzięczna za każdą okazaną nam życzliwość. Kochamy naszych podopiecznych i zależy nam bardzo by były syte i zaopiekowane weterynaryjnie. 


przytulisko.jpg


Wpłat darowizn można dokonać za pomocą strony: www.pomagam.pl/vmwcu6dx

Zachęcamy wszystkich do wsparcia buskiego "Przytuliska".


  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (29)
     

GG (2017-06-13 08:57:54)

NO to jad się wylał a chodziło o pieski skończyło się na CBA. Szczerze powiem G. mnie obchodzi to całe partyjne kto kogo i komu tu chodzi o zwykłą pomoc dla zwierząt wiec zamiast skakać na siebie po prostu wrzućcie parę groszy na konto i przestańcie pod tym postem robić bagno. Pomagajmy psom !!!

jacek (2017-06-12 20:35:28)

ja sie boje szczegolniebladym switem chyba wyemigruje sladem baksika do izraela ciekaweczy mnie znajda

Mieszkaniec (2017-06-12 17:30:57)

Ciekaw jestem czy buski szef struktur PO Antrzej Z tez dostanie zarzuty? razem rządzili z Andrzejem P w funduszu, a zastępca struktur PO w Busku jest Andrzej B ma funkcję kierownika inwestycji w MPGK i wszystkie dotacje MPGK otrzymało z funduszu

Mieszkaniec Buska (2017-06-12 14:47:11)

CBA już się zbliża, już puka do waszych drzwi. Pobiegnę im otworzyć, przywtać z radością ich. O szczęście niepojęte jak z nerwów ręce Wam drżą...

opinia (2017-06-12 09:45:53)

Dzień dobry.
Chciałem się podzielić swą uwagą o tym schronisku. Chciałem zabrać pieska ze schroniska, po rozmowie ze sympatyczną panią i po usłyszeniu jej informacji co muszę spełnić aby "zaadoptować " piska pomyślałem co ja adoptuje zwierzę czy człowieka. Wiem że są ludzie którzy źle obchodzą się ze zwierzętami ale w moim przypadku na wstępie zostałem zniechęcony do zabrania psa, który z pewnością miał by leprze warunki od obecnych. Taka opinie słyszałem już od kilku osób i dziwiłem się ale odczułem to osobiście i już się nie dziwię że tyle zwierząt jest w tym schronisku i pewnie długo tam BĘDZIE.

Pozdrawiam .


:) (2017-06-12 07:17:02)

Waldek to niech sobie lepiej rozum do mózgu podciągnie, bo gaz nie wystarczy.

chamxx (2017-06-11 23:07:16)

c.d - ??? ludzie tak nie godzi się pisać o zwierzętach, a co dopiero o ludziach!!!?? wstyd!

chamxx (2017-06-11 23:03:53)

i tacy właśnie jak niektórzy poniżej, z poczuciem kultury daleko odbiegającym od normy myslą o przejęciu władzy..

Waldek niech na secula seculorum pozostanie na Widuchowej (2017-06-11 21:14:38)

Bo na burmistrza korortu nie nadaje się. Jak będzie miał gaz podciągnięty, to niech sobie ciungnik przerobi na gaz i orze pole.

do : do zyrd (2017-06-11 13:53:00)

Coś mi się wydaje że jesteś z tych co to niedawno w pslu byli prominentnymi działaczami.

OZY OZG (2017-06-11 09:48:28)

Waldemar Sikora to wyjątkowo zły burmisc. Oszukał nas wyborców a teraz swoją "mądrością" prześladuje mieszkańców, a nawet zwierzęta... Wielki błąd przy urnach....

do poniżej (2017-06-11 08:27:44)

My ciebie w tym jak piszesz "niby kurorcie" nie oczekujemy.Tak więc zostań w sołectwie ,porzygaj se w koło chałupy i oczekuj dnia następnego.

do zyrd (2017-06-10 21:03:21)

Pociągu nie ma Adas i Waldek zablokiwali.

Ciekwsze jest co innego: rok temu Adaś i Waldek obiecali Komunikację Miejską. I to elektryczną! Pytam: kiedy wreszcie będzie JAKAKOLWIEK komunikacja miejska,bo wieczorami z podmiejskich sołectw nie da siè dojechaç do tego niby kurortu bawet obrzyganym busem...

ac (2017-06-10 20:37:10)

Ludzie odpowiedzialni i prawdziwi patrioci którym na sercu leży dobro Ojczyzny zawsze wybierali reprezentację do realizacji pragnień Narodu i dlatego będę głosował na PSL.

GG (2017-06-10 17:01:28)

A może według myślenia naszej władzy powinien zostać zainicjowany program Pies+ i każdy posiadacz dostawałby np. 100 zł na psa. Ile byśmy wtedy kochających panciów mieli i żaden szczeniak by nie został pozostawiony w lesie czy zakopany. Eh
Tylko dobra polityka w sprawie schroniska, odpowiednie przepisy i kary oraz sterylka i badania może pomóc w rozwiązaniu problemu. "Może pomóc" i go zmniejszy ale go nie usunie.