swietokrzyskie.info

Piątek, 19 października 2018, Do końca roku 73 dni Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

„Szlachetna Paczka” od policjantów

Dodane: admin Data: 2016-12-13 12:32:45 (czytane: 8266)  Wersja do druku

Świętokrzyscy policjanci włączyli się w akcję „Szlachetna Paczka”, przygotowując potrzebującym pomoc materialną. Dzięki dużemu zaangażowaniu funkcjonariuszy z całego garnizonu oraz odpowiadając na potrzeby jednej z rodzin, policjanci przyszykowali paczki z podarunkami.

Funkcjonariusze bardzo chętnie przyłączyli się do akcji i uczestniczyli w zbiórce rzeczy odpowiadających indywidualnym potrzebom rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn.

policja_szlachetna_paczka.jpg


Podarunki trafią do rodziny, w której mama wychowuje samotnie niepełnosprawną córkę.
I to właśnie konieczność opieki nad niepełnosprawnym dzieckiem, a także własne problemy zdrowotne powodują, że niezmiernie trudno jest jej znaleźć pracę.

Pani Magdalena żyjąc wiele lat w ukryciu, jako ofiara przemocy, przełamała strach i milczenie. Udało jej się odizolować od męża - sprawcy przemocy. Pomimo trudnych warunków finansowych i mieszkaniowych, cieszy się wraz z córką spokojem i bardzo optymistycznie podchodzi do życia, a także ma nadzieję na lepszą przyszłość.

Celem akcji jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę. Dlatego do Paczki trafiają te rodziny, dla których wsparcie stanie się impulsem do zmiany.
 

Opr. TCz/MT
Źródło: KWP w Kielcach

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2018-10-05, godz:

Terminarz Kina Zdrój

Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym buskiego Kina „ZDRÓJ”.Wróć do góry