swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 06 grudnia 2021, Do końca roku 25 dni Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: Kursy Prawa Jazdy /

Szkoła Jazdy TRELA. Kursy kat. A1, A2, A, B, C, C+E, T, D, - Lawety

ul. Kościuszki 60 (BEP I piętro)
28-100 Busko-Zdrój
tel. 606 228 373, 609 601 304
Powiat: buski

Ośrodek Szkolenia 'Trela' to profesjonalna szkoła jazdy działająca na rynku od 1993r. Naszą dewizą jest wysoki standard świadczenia usług w miłej atmosferze. Dzięki zaangażowaniu i wysokiej jakości szkoleniu możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów Państwowych.,prawo jazdy,kurs,prawa jazdy,szkolenie,osobowe,ciężarowe,uprawnienia,szkoła jazdy,prawko,kat. B, kat.C, kat C+E, przewóz rzeczy, przewóz osób,kwalifikacje,kierowcy,wózki,widłowe,wózki jezdniowe, szkolenie kierowców,dobra szkoła jazdy,ośrodek szkolenia,Tre

 

Zapraszamy wszystkich kierowców na:

Jako jedyni w regionie posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością  ISO 9001:2009

Ośrodek Szkolenia "Trela" to profesjonalna szkoła jazdy działająca na rynku od 1993r. Naszą dewizą jest wysoki standard świadczenia usług w miłej atmosferze.

Dzięki zaangażowaniu i wysokiej jakości szkoleniu możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów Państwowych. Zajęcia teoretyczne odbywają się w przestronnej, jasnej oraz klimatyzowanej sali wykładowej wyposażonej w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Nasz ośrodek organizuje kursy w różnych wariantach organizacyjnych, posiadamy szereg certyfikatów oraz uprawnień branżowych.

Ośrodek posiada prywatny, oświetlony plac manewrowy oraz własną salę wykładową, dzięki czemu jest możliwość dostosowania godzin szkolenia do dyspozycyjności kursantów.

Naszymi atutami są:

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.szkolajazdytrela.pl
 Galeria zdjec


Odslon: 44167
Data ostatniej weryfikacji: 2013-10-25


Wróć do góry